Instagram konečně přinesl nejočekávanější funkci

Už v srpnu se mluvilo o tom, že by Instagram mohl přidat možnost ukládat si koncepty fotek. Teď jsme se konečně dočkali, funkce je postupně uvolňována po celém světě.

Pokud víte, jak to chodí na Instagramu, jistě si dokážete představit situace, kdy je potřeba si uložit rozpracovanou fotku. Natrefíte na ten správný filtr, ale nejste si úplně jistí popiskem či nestíháte vymyslet dost hashtagů, které by vám zaručily víc lajků. Instagram teď konečně vyšel vstříc všem, kteří tohle dilema řeší dnes a denně.

Uložte fotku a vraťte se k ní později

Funkce Save Drafts umožňuje uložit veškeré změny a úpravy, které jste na fotce provedli, včetně popisků a umístění. Stačí, když se kdykoliv během procesu úpravy fotky vrátíte zpět.

save-draft

Nástroj je postupně uvolňován uživatelům po celém světě, takže pokud chcete vidět, jak to funguje, aktualizujte na nejnovější verzi.

Zatím není jisté, zda se koncepty ukládají lokálně do zařízení nebo k nim má přístup kdokoliv, kdo se odněkud přihlásí k danému účtu.

Zdroje: Instagram, iDownloadBlog

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru