Instagram každý měsíc používá 500 milionů lidí

Instagram, sociální síť určená ke sdílení fotografií, oznamuje dva nové milníky. Platformu každý měsíc používá 500 milionů uživatelů, z nichž 300 milionů uživatelů ji používá každý den. A statistika zároveň ukazuje, že osmdesát procent z celkového počtu uživatelů užije mimo USA.

V září sociální síť Instagram oznámila, že má 400 milionů uživatelů aktivních každý měsíc. Znamená to tedy, že v rozpětí devíti měsíců se přidalo dalších 100 milionů. Aplikace, která existuje šest let, roste stále rychleji.

mockup-654585_1280

Instagram má každý měsíc 500 milionů aktivních uživatelů. Zdroj: Pixabay

Společnost Facebook má pod svými křídly skutečně úspěšné projekty. WhatsApp má každý měsíc 1 miliardu aktivních uživatelů (únor), Messenger 900 milionů (duben) a Facebook 1,65 miliardy.

Twitterpouze 310 milionů aktivních uživatelů, ale stále si snaží udržet tempo růstu.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru