Instagram k jídlu: Troufnete si na jeho výrobu?

Instagram k jídlu: Troufnete si na jeho výrobu?

Nejen že se na Instagramu často objevují fotky jídla, on i Instagram se dá někdy sníst. Tedy přesněji jeho logo. A když se vám povede, můžete se jeho fotografií i pochlubit. Nebo rovnou natočit návod a poradit i ostatním, jak vytvořit tento na pohled pěkný a na chuť úžasný dort. Předem vás ale varujeme, že to není tak jednoduché, jak to vypadá. Pokud se tedy v kuchyni necítíte jako ryba ve vodě, radši se kochejte jen na obrázku. Mohli byste být zklamaní z vlastního výsledku.

Zábava se nevyhýbá ani uměleckým fotografiím Instagramu. Tuto službu používá dvanáct milionů lidí denně, fotografie na Instagramu získají 8500 „lajků“ každou sekundu. Ale mezi všemi těmito veselými zprávami se nachází i některé smutnější. Jedna mladá maminka například přestala používat Instagram, protože ji frustrovalo sledovat tolik fotek svých přátel z dovolené a pláže, zatímco ona byla doma, měnila plenky a uklízela zvratky. Možnost srovnání bývá někdy nebezpečná… Ale co kdybyste teď zkusili srovnat své kuchařské umění?

Ann Riordan, bloggerka z How to Cook That, ukazuje, jak upéct čokoládový dort, který vypadá jako logo Instagramu. Ve videu na YouTube popisuje celý proces pěkně krok za krokem. Při sledování videa se vám rozhodně budou sbíhat sliny.

instaCake

Recept je časově náročný a nedoporučuje se pro začínající kuchaře, protože ti by ve finále místo nadšení mohli pocítit trochu zděšení z výsledku. Ale pokud si troufáte, vězte, že snaha stojí za to. Obzvlášť pokud se chystáte připravit nějaký dezert pro sociálně zdatné kamarády.

V případě zájmu najdete podrobný návod na How To Cook That.

Zdroje: How To Cook That, Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru