Dnes vyšlo 1 článků

Instagram: I příprava snídaně může být umění

Nelíbí se vám zdravá strava? A nevíte jak to změnit? A co třeba si tyto jídla doslova přikrášlit? Že nevíte jak? Pak zpozorněte, neboť norská kuchařka Ida Skivenes zveřejňuje na svém Instagramu pod jménem „idafrosk” tyto umělecká jídla…které posléze i sama sní.

A aby toho nebylo málo, tak tyto umělecké díla často bývají tématická – vztahují se k aktuálním svátkům či společenským událostem. Na svém Instagramu má již téměř 1 000 fotografií a více než 200 tisíc sledujících.

Navíc u každého svého výtvoru uvádí i hashtagy, k čemu se dané jídlo vztahuje a často i dokonce z čeho je vyrobeno – pokud umíte anglicky (nebo máte po ruce slovník), tak si tyto umělecké jídla můžete sami doma vytvořit za pár minut.

Získala takovou popularitu, že dokonce svoje fotky vydala v knižní podobě v angličtině a v norštině. Pokud vás tato nabídka podívala, tak se podívejte na stránky Amazonu, kde je tato kniha k dostání.

1. Anděl
andelske_jidlo
2. Banánová labuť
bananova_labut
3. Jaro je tady!
jaro_je_tu
4. Klaun
klaun
5. Medaile
medaile
6. Medvídek
medvidek
7. Miluju tě!
miluju_te
8. Narcisy
narcisi
9. Olympijské kruhy
olympijske_kruhy
10. Ovocný krocan
ovocny_krocan
11. Princezna
palacinkova_princezna
12. Pirát
pirat
13. Pták plný vitamínu C
ptak_vitamin_c
14. Skoky na lyžích
skoky_na_lyzich
15. Sluníčkový salát
slunickovy_salat
16. Tučňák
tucnak
17. Vaječná kočka
vajecna_kocka
18. Valentýn
valentyn
19. Vánoce
vanoce
20. Větrný mlýn
vetrny_mlyn
21. Žabička

zaba
zdroj: instagram.com/idafrosk

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru