Dnes vyšlo 15 článků

Instagram do pár měsíců zavede reklamy

Dny Instagramu bez reklam se chýlí ke konci. Instagram totiž v úterý oznámil, že se zde začnou objevovat reklamy v „příštích pár měsících.“ Je to tedy další z kroků, kdy se Instagram snaží transformovat v udržitelný byznys.

Tato informace se objevila na blogu Instagramu. Jako první budou tyto reklamy spuštěny v USA, až časem se tyto reklamy objeví v ostatních zemích. Rovněž by zezačátku se mělo jednat o malé množství. Spíše než o zahlcení reklamami bude Instagram schvalovat pouze překrásné vysoce kvalitní fotografie a videa od značek, které jsou již součástí Instagramu.

Instagram - jedná z nejznámějších mobilních aplikací

Původně Instagram nabízel pouze sdílení fotografií, dnes umožňuje sdílet i videa

Nicméně to není jediný způsob, jakým Instagram chce uživatelům tyto reklamy zpříjemnit. Budete je tedy moci trošku ovládat. Pokud se vám nějaká reklama nebude líbit, bude možné ji jednoduše zakrýt a poskytnout zpětnou vazbu, proč se vám daná reklama nelíbí.

Facebook, vlastník Instagramu, již dříve informoval o chystané monetizaci Instagramu. Tehdy se ale mluvilo neurčitě o příštím roce, nyní už známe podrobnější informace.

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru