Instagram bude oficiálně pro Windows Phone

Nokia oznámila, že Instagram bude nyní oficiálně dostupný pro operační systém Windows Phone od Microsoftu. Stejně tak zde budou i nové aplikace – Flipboard a Vine.

Pro Windows Phone je Instagram velmi důležitý. Znamená, že tato platforma je již dostatečně velká na to, aby se o ní zajímali i autoři těch největších aplikací.

Samozřejmě již existovaly aplikace třetích stran, ale nic nenahradí oficiální aplikaci. Jeden z představitelů Instagramu k tomu dodal:

Naším hlavním cílem je přinést Instagram všem, kteří ho chtějí používat. Těšíme se na to, jak uživatelé Windows Phone využijí Instagram k zachycení a sdílení těch nejúžasnějších momentů.

A kdy přesně to bude? Oficiálně je oznámeno, že to bude v nadcházejících týdnech, ale je jasné, že Windows i Nokia se pokusí získat Instagram na Windows Phone co nejdříve.

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru