Inspirativní video #WeWillRun k Bostonskému maratonu

21. dubna se celý svět zaměří na Boston. Proč? Poběží se zde 118. ročník Bostonského maratonu. Celý svět zajímá, jak se s tím Boston popere po atentátu v minulém roce. A toto video posílá jasný signál: #Poběžíme .

Stejně jako minulé ročníky, i nyní se běžci postaví na start a poté zaběhnou 42km. Přitom se na ně budou jejich přátelé, rodiny a další lidé dívat a povzbuzovat je. Nikdo se nebude stydět a bát se kvůli událostem minuléhoroku. A přitom si všichni vzpomenou na ty, co minulý rok zemřeli.

Toto video je velice emotivní a inspirativní zároveň. Snaží se podat Boston jako silné město, které se jenom tak nevzdá. A i toto má vyjadřovat video:

Společně jsme truchlili a dali jsme přednost přátelství před nenávistí. Ctíme ty, kteří neúnavně pracovali několik dní po atentátu. Toto video je určeno skvělému Bostonu a jeho obyvatelům, speciálně obětem.

Obyvatelé Bostonu poběží.

Obyvatelé Bostonu poběží.

Autorem videa je J.J. Miller, který sám pochází z Bostonu. A i další lidé podílející se na videu pochází z Bostonu. Možná i proto video vyvolalo takový úspěch. A hodně se o něm mluví.

Ale to je pravděpodobně způsobeno i chytrou reklamou – propagací #WeWillRun. Lidé po celém světě mluví o nadcházejících Bostonském maratonu a přitom používají tento hashtag. A co vy? Těšíte se na tento maraton?

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru