Tisková zpráva: Inovativní novinky z dílny LENOVO představené na CES 2015

Společnost Lenovo na mezinárodním veletrhu CES 2015 (Consumer Electronics Show) představila řadu inovativních zařízení určených pro spotřebitele v domácnosti a  na cestách. Se dvěma novými modely Lenovo TAB 2 A7 mají spotřebitelé nyní na výběr z cenově dostupných Android tabletů. S novými Windows PC pak uživatelé získají ještě větší flexibilitu pro práci i zábavu. Lenovo rozšiřuje své portfolio o konvertibilní notebooky FLEX 3 v 11, 14 a 15palcovém provedení, nyní nově se čtyřmi režimy; výkonný a stylový notebook Lenovo S41; a o All-in-One desktopy – B50 3D Camera, první desktop společnosti Lenovo vybavený Intel RealSense 3D kamerou, a prostorově úsporné modely C40 a C50.

FLEX 3 přidává více flexibility díky dalším režimům

FLEX 3 nyní přichází s pantem, který umožňuje přetočit dotykový displej zcela o 360°, takže jej uživatelé mohou používat jako tablet. Nabízí tak uživatelům ještě větší flexibilitu, aby mohli vykonat víc činností v jakémkoliv režimu: sledovat nejnovější film v režimu Stan, prohlížet si rodinné fotografie v režimu Stojánek, číst román v režimu Tablet nebo psát v režimu Notebook.

Tenký a lehký konvertibilní FLEX 3 nabízí výkon až 5. generace procesorů Intel® Core™ i7 v případě 14 a 15palcových modelů, procesory Pentium u 11palcového modelu, a jsou vybaveny až 1 TB úložného prostoru. S HD displejem s rozlišením 1366×768 bodů v 11, 14 nebo 15 palcové velikosti (nebo až FHD u 14palcových a 15palcových provedení), se stereo reproduktory a Dolby Home Theatre poskytuje FLEX 3, který běží na Windows 8.1 Update, jak přesvědčivý zvuk, tak i vizuální zážitky.

Lenovo FLEX 3_Stan

Spotřebitelé, kteří se poohlížejí po tenkém, výkonném a stylovém tradičním notebooku, mohou sáhnout po 14palcovém Lenovo S41 s operačním systémem Windows 8.1 Update. Při pouhých 19,5 mm tloušťky a s hmotností nižší než 1,8 kg je tento nový notebook řady S taktéž výkonným pracantem. Přichází s až 5. generací procesorů Intel Core i7, volitelnou příští generací grafiky NVIDIA GeForce, úložištěm SSHD až do kapacity 1 TB nebo SSD 256 GB a se stereo reproduktory s Dolby Home Theatre pro snadnou práci i zábavu.

Chytrá volba pro ty, kteří kupují tablet poprvé

Pro tabletové začátečníky vytvořila společnost Lenovo cenově dostupné TAB 2 A7-10 a A7-30 se systémem Android 4.4. Při 9,3 mm tloušťky, hmotnosti 269 g a až osmi hodinami provozu na baterii lze tak A7-10 používat téměř celý den. A7-10 je vybaven základními technologiemi, které běžný uživatel tabletu potřebuje, včetně až 32 GB úložného prostoru prostřednictvím Micro SD karty, čtyřjádrového procesoru MediaTek, pětibodového dotykového displeje 1024×600 IPS a zvuku Dolby v žádaném černé provedení.

Lenovo TAB 2 A7-10

Extrémně přenosný, 8,9 mm tenký a 269 g lehký starší bratr A7-10, model A7-30, nabízí stejné základní funkce a navíc volitelný 3G modem s funkcí hlasového volání jako z běžného telefonu. Tento ultra přenosný tablet umožňuje uživatelům používat po dobu, kdy jsou na cestách, jediný přístroj na všechno. Kromě telefonních hovorů prostřednictvím podpory SIM karet umožňuje 3G technologie rychlé a hladké streamování videa a hudby. Uživatelé si mohou vybrat jednu ze čtyř barev – modré, růžové, bílé nebo černé.

Lenovo TAB 2 A7-30_pink

Oba tablety přicházejí s předinstalovanou sadou aplikací Lenovo DOit, včetně SHAREit pro okamžitý přenos souborů mezi různými zařízeními, Security pro ochranu proti virům, spamu a malwaru a SYNCit pro zálohování a obnovení kontaktů, textových zpráv a protokolů hovorů.

B50 s 3D kamerou: zažijte interaktivitu jako nikdy předtím

První AIO společnosti Lenovo s Intel® RealSense™ 3D kamerou B50 3D Camera s Windows 8.1 Update nabízí uživatelům zcela novou úroveň interaktivity a produktivity, neboť umožňuje počítači pomocí 3D kamery vidět stejně, jako vidí uživatel. 3D kamera se vyznačuje plně barevným 1080p senzorem hloubky pro simulaci citlivosti na hloubku a vizuální schopnosti lidských očí. 3D kamera je dodávána se čtyřmi předinstalovanými programy Intel® RealSense™ včetně Out of Box Experience, Personify, Wave Warrior a BBB Goal, které promění toto nápadité využití ve skutečnost prostřednictvím videokonferencí, hraní her a manipulace s objekty ve 3D.

B50 3D Camera s 23,8palcovým bezrámovým FHD 1920×1080 dotykovým displejem a příští generací NVIDIA GeForce grafiky je vybavena reproduktory JBL a nabízí certifikovaný zvuk Dolby. Má také vestavěnou DVD vypalovačku pro flexibilitu, pokud jde o prohlížení a přenos multimédií. B50 3D Camera poskytuje dostatečný výkon, a to díky Windows 8.1 a až 4. generaci procesorů Intel Core i7. Konektivitu pak zajišťují Wi-Fi a HDMI vstup a výstup. AIO přicházejí vybaveny klávesnicí a myší v barevném provedení Ebony nebo Platinum.

AIO řady C: expert do každé domácnosti

Nové All-in-One desktopy řady C nabízejí spotřebitelům volbu ze dvou velikostí displeje, aby se vešly téměř do jakéhokoli prostoru v jejich domácnosti: 21,5palcový C40 a 23palcový C50. Praktické a cenově dostupné desktopy řady C nabízejí volitelný bezrámový 10bodový dotykový FullHD 1920×1080 displej a operační systém Windows 8.1 Update. Pro plnohodnotné zážitky z domácí zábavy přicházejí desktopy s DVD vypalovačkou, čelními reproduktory, volitelně příští generací grafiky NVIDIA GeForce nebo AMD R5 a Wi-Fi připojením. Tyto atraktivní desktopy, které jsou k dispozici v bílém nebo černém provedení, nabízejí výkonnou práci s počítačem díky až 4. generaci procesorů Intel® Core™ i5, rychlé paměti a velkému datovému úložišti.

Ceny a dostupnost

Lenovo TAB 2 A7-10 je k dispozici za cenu začínající na 2 249 Kč s DPH, tablet Lenovo TAB 2 A7-30 bude dostupný od května. Ceny ostatních produktů zatím nebyly stanoveny.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru