Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Inkoustové tiskárny Canon PIXMA podporují bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch

Společnost Canon Europe oznámila, že vybrané nové modely multifunkčních inkoustových tiskáren Canon PIXMA podporují technologii AirPrint pro bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch. AirPrint umožňuje bezdrátový tisk fotografií, e-mailů, webových stránek a dalších dokumentů i bez nainstalovaných ovladačů. Nová technologie šetří čas a usnadňuje tisk.

AirPrint zatím podporují tři modely Canon PIXMA – PIXMA MG8250, MG6250 a MG5350. Postupně bude AirPrint podporovat většina nově představených inkoustových tiskáren Canon PIXMA.

AirPrint je kompatibilní s iPadem, iPadem 2, iPhonem 3GS, iPhonem 4 a iPodem touch (3. generace nebo novějším) se systémem iOS 4.2 nebo novějším.

Další informace o technologii AirPrint a tiskárnách Canon PIXMA naleznete na stránkách: www.canon.cz nebo https://www.canon-europe.com/.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru