Dnes vyšlo 1 článků

InkCase i6 – obal na telefon, který vám přidá druhou obrazovku pro váš iPhone 6

Další skvělá vychytávka pro váš iPhone! Jedná se o kryt InkCase i6, který vám přidá 4,3 palcový displej na zadní stranu vašeho mobilního telefonu. Tento displej funguje na principu čtečky knih.

Každou chvilku se na trhu objeví novinka, která udělá váš telefon ještě modernějším a lepším. Myslíte si, že to už nejde? Opak je pravdou. Kryt InkCase i6 vám přidá displej na zadní stranu vašeho mobilního telefonu a vy si budete moct číst zprávy, poznámky, upomínky a knihy kdykoliv a kdekoliv. Tento kryt je zatím dostupný pouze na iPhone 6, ale kdo ví, třeba se časem začne vyrábět i na jiné typy telefonů.

inkCase-i6-hero2A

A jak to vlastně funguje?

Jednoduše, obal pouze nacvaknete ze zadní strany vašeho a propojíte pomocí funkce Bluetooth. V aplikaci si potom jen nastavíte to, co chcete, aby se vám na E-ink displeji zobrazovalo. Nastavit si tam můžete například hodiny, počasí, fotografie, zprávy a plno dalších.

Výhody E-ink displeje

  1. Displej je čitelný i na slunečním světle
  2. Můžete si číst zprávy, chatovat nebo prohlížet fotografie
  3. Už nikdy nepřijdete o velmi důležité oznámení
  4. Šetří baterku

Parametry

Zadní kryt je vyroben z odolného dvojitého polykarbonátu. Displej na zadní straně telefonu má mít rozměry 480 x 800 pixelů. Další výhoda krytu je ta, že je široký pouze 4,2 mm, takže váš telefon spolu s krytem bude mít pouhých 11 mm, a to se přece vyplatí, nebo ne?  Kryt bude na výběr ze dvou barevných variant  – černá a bílá.

Pokud vás tento kryt zaujal, můžete si udělat předobjednávku za zvýhodněnou cenu 99 dolarů + poštovné.

inkCase-i6-side-angSHOP_1024x1024Screenshot_2

 

Zdroj: Oaxis

Komentáře

Nahoru