Informatika na VŠ? Začněte už od února

Není pochyb o tom, že informatika je do budoucna hodně perspektivní obor. Je vysoce nepravděpodobné, že bychom se v příštích desetiletích najednou obešli bez počítačů, smartphonů, tabletů a dalších chytrých zařízení. Odborníků v tomto oboru je stále málo a mnohé organizace se marně snaží přilákat ke studiu technických oborů více studentů – a to včetně žen. Jako zástupkyně něžného pohlaví se mezi ajťáky určitě nebudete mít špatně.

Domníváte se, že by tenhle obor mohl být vhodný právě pro vás? Neváhejte a pusťte se do toho. Vadit nebude dokonce ani to, pokud už jste studenty nějaké vysoké školy. Mnozí studenti si na otázku jakou školu studovat odpoví špatně a během prvního semestru zjišťují, že je vlastně studium vůbec nebaví. Je to i váš případ? Zkuste to s informatikou a třeba hned od února.

Čekat je zbytečné, studovat se dá od února

Vysoká škola Praha se zaměřením na podnikání a právo letos umožňuje začít se studiem od února. Zmiňujeme to proto, že mezi mnoha nabízenými obory nechybí také aplikovaná informatika. Ve formě kombinovaného studia se dá tento bakalářský program studovat v Praze, Ostravě, Brně či Sokolově. Vůbec tedy nezáleží na tom, z jaké části republiky jste. Přijímací řízení se nekoná, stačí předložit úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení.

aplikovana-informatika

Poznejte novou školu i spolužáky

Studium od února má být novou šancí zejména pro všechny, kteří nejsou spokojení na své stávající vysoké škole. Často se stává, že si student vybere obor, jenž jej nakonec nebaví, nebo není spokojený na škole, od níž očekával něco jiného. VŠPP přistupuje ke vzdělávání trochu jinak než většina českých vysokých škol. Možnost studia od února je důkazem toho, že se tady vždycky dá na všem rozumně domluvit. Co víc si mladý člověk toužící po vzdělání může přát než studovat perspektivní obor na škole s pohodovým prostředím?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru