Infografika: Twitter učí, jak používat hashtagy

Infografika: Twitter učí, jak používat hashtagy

Chcete si být jisti, že je váš tweet sdílen s těmi správnými skupinami uživatelů? Proto jsou tu hashtagy – tedy pokud najdete ten správný. A protože to očividně umí ne zrovna všichni, Twitter se rozhodl, že svým uživatelům trochu pomůže. V infografice, kterou zveřejnil na svém blogu, popisuje základní principy hashtagů pěkně krok za krokem od začátku až do konce.

Hashtagy (#) se staly synonymem pro Twitter. Slouží k filtraci obrovského spektra jinak těžko kategorizovatelných informací. Uživatelé mohou přidáním odpovídajícího hashtagu do svého tweetu vstoupit do jakékoliv konverzace na platformě. Problémem je vědět, jaký hashtag použít.

Twitter se tento problém snaží vyřešit. Společnost ve středu představila infografiku, která by měla poskytnout tipy pro výběr toho nejlepšího hashtagu pro váš tweet. Popisuje různé fáze pěkně krok za krokem. Začíná od základů: ptá se, proč používáte hashtagy, připomíná, že dobré hashtagy by měly být snadno zapamatovatelné, měly by to být populární termíny nebo fráze.

twitter-hashtag-infographic1

 Zdroje: Twitter blog, Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru