Infografika shrnující, co se děje s tříděným odpadem

Infografika shrnující, co se děje s tříděným odpadem

75 tun papíru, 233 tun plastu, 293 tun skla. Tolik odpadu se denně vytřídí v České republice. A co se s ním děje dál? Ujišťujeme vás, že fakt to nekončí na jedné hromadě!

Na webu Jaktridit.cz odkud pochází tato infografika (bohužel se mi ji na webu nepodařilo najít, proto zde chybí přímý odkaz) najdete také pár her, zajímavosti ohledně tříděného odpadu a pár dalších volovin. Web je překvapivě hrozně hezký. Jen stále přemýšlím nad tím, jestli zrovna tohle by mě přimělo více třídit odpad. A zda se peníze z EU nedaly využít na něco potřebnějšího. Představa, že po večech lidé hledají, co se děje s tříděným odpadem mi nepřijde zrovna reálná. Ale tak snad to pomůže a budeme i nadále patřit mezi země, které třídí nejvíce odpadu na světě.

Jak se třídí odpad?

Klikněte pro zvětšení obrázku

Zdroj: Jaktridit.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru