Dnes vyšlo 15 článků

Infografika: 9 typů uživatelů Facebooku

Infografika: 9 typů uživatelů Facebooku

Jistě znáte takového člověka, který si vytvořil účet na Facebooku v roce 2009 a dosud se ho nedotkl. Nemá žádný profilový obrázek. Nikdy neaktualizuje svůj stav. Maximálně ho někdo občas označí na fotografii. Nebo takový typ: Tiše čeká. Nelikuje žádné příspěvky a nevyjadřuje se. Ve skutečnost na Facebooku našlapuje velmi opatrně a zlehka, tiše soudí vaši postavu z vašich fotek z dovolené. Je to tichý pozorovatel.

Každý má na sociálních médiích svůj vlastní styl chování, ale přece jen existují určité konkrétní vzory, na které se dá napasovat velká většina vašich přátel. I ve vašich marketingových aktivitách vám může pomoci pochopit a identifikovat vaše fanoušky, abyste věděli, na co se máte zaměřit.

Tato infografika od Optify popisuje velmi známé uživatele Facebooku od hráčů až po stalkery a i něco mezi tím. Taky se vám zdají povědomí?

The-9-Types-of-Facebook-User-by-Optify-infographics

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru