Infografika: 30 způsobů jak Google Glass může zlepšit učení

Infografika: 30 způsobů jak Google Glass může zlepšit učení

Google Glass má velký potenciál inovovat mnoho odvětví průmyslu. Mnoho lidí ale věří, že by se mohli tyto brýle skutečně projevit jako učební nástroj ve škole. V této infografice společnosti Open Colleges je uvedeno 30 způsobů, kterým by Google Glass mohli obohatit výuku.

S pomocí Google glass, učitelé a studenti mohou zobrazovat informace jako ze smartphonu bez použití rukou, a přitom pracovat s internetem pomocí hlasu.Rovněž to umožňuje dětem zapojit se do výuky a tím pádem zlepšit jejich schopnost učit se.

Google Glass může pomoci v mnoha ohledech. Internet lze využít jak pro vyhledávání informací, tak i pro vyhledávání videí na Youtube nebo na komunikaci s učitelem. Pokud se například díte bojí požádat o pomoc před celou třídou, tak s Google Glass to může udělat jednoduše pomocí zprávy.

uceni

Zdroj: mashable.com

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru