Infografika: 10 sociálních sítí, které propadly

Neustále se dočítáme o tom, jak sociální sítě jako Facebook či Twitter navyšují počet svých uživatelů, zažívají obrovský boom a těší se velkému zájmu investorů či inzerentů. Rozmach těchto sítí má však za následek úpadek jiných, menších sociálních sítí. Podívejte se, které kdysi známé sociální sítě se nyní propadají raketovým tempem do hlubin zapomnění. A přečtěte si také, proč se tak stalo.

Podívejte se na historii sociálních sítí jako iTunes Ping, Google +, Eons, Delicious, Diaspora, Orkut, Xanga, Digg, Friendster a Myspace.

Podívejte se na historii sociálních sítí jako iTunes Ping, Google +, Eons, Delicious, Diaspora, Orkut, Xanga, Digg, Friendster a Myspace.

Infografika: 10 sociálních sítí, které propadly. Podívejte se na historii sociálních sítí jako iTunes Ping, Google +, Eons, Delicious, Diaspora, Orkut, Xanga, Digg, Friendster a Myspace.

Komentáře

 • aldik

  Síť Google+ sice zrovna moc nežije, ale že by propadla, to se mi taky nezdá. ;-)

  • Propadla, protoze jeji autori tehdy hazeli do medii jedno velkohube prohlaseni za druhym, jak to bude obrovska konkurence Facebooku, jak jej prekonaji apod. A houby. Proto je na seznamu porazenych. Stalo to jiste spoustu penez a zatim nic moc.

   • aldik

    No tak jako Google očekával určitě lepší výsledek, ale zase úplně mrtvo tam není a má to i výhody, že tam nejsou davy (jede to pěkně rychle, bez chyb a hlavně tam nejsou blbosti, teda skoro). Ale ve funkčnosti se mi G+ líbí víc (komunity a události mají lepší než skupiny na fb, do toho hangouty).

    A co takhle udělat i srovnání českých soc.sítí a jak jsou na tom s návštěvností? ;-)

Nahoru