Indický šéf svým zaměstnancům za výborné výsledky rozdává 1 260 aut a 400 bytů

Savji Dholakia, velkorysý magnát, opět rozdává svým zaměstnancům stovky vozidel a bytů za splnění stanovených cílů společnosti. Indický milionář, který vlastní společnost Hare Krishna Exports působící v diamantovém sektoru, se chce pracovníkům odvděčit ve velkém stylu. 

Savji Dholakia před blížícím se indickým festivalem světel Diwali oznámil, že jeho zaměstnancům rozdá celkem 1 260 vozidel, 400 bytů a šperky.

„Zajistili jsme byty pro ty, kteří už vlastní automobily. A ti, kteří nemají vozidlo, jedno dostanou,“ řekl indický šéf.

Odměny mají vyjádřit uznání za vynikající výkon a obětavost zaměstnanců v posledních pěti letech. V rámci věrnostního programu odměnit zaměstnance, jichž ve firmě pracuje kolem 5 500, společnost utratila cca 7 milionů eur.

Během festivalu Diwali dostává většina zaměstnanců dárky od svých ředitelů. Nicméně obvykle se jedná o indické sladkosti, nikoliv o velkolepé dary v podobě nemovitostí a automobilů. Savji Dholakia už v roce 2014 odměnil své pracovníky, jimž rozdal 491 automobilů a 207 bytů. A nyní byl ještě velkorysejší.

Zdroj: Hindustan Times

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru