Imgur.com: Co zde bylo v roce 2014 nejpopulárnější?

Imgur vám snad nemusíme představovat. Kdo by neznal tuto stránku určenou na sdílení obrázků a fotek, která je úzce propojena s redditem a rovněž se vyznačuje velkou aktivní komunitou? Stejně jako každý rok, i letos na svém blogu zveřejnili ty nejpopulárnější věci minulého roku. A my se rozhodli vám tyto věci ukázat.

1. ALS Ice Bucket Challenge

Ice Bucket Challenge jednu chvíli vládl celému internetu. Zúčastnilo se ho plno známých osobností, ale na imgur vynikl hlavně tento divný, a zároveň zábavný GIF, který získal více než 1,5 milionů zhlédnutí.

drMjHiW

2. Štěně, které se učí mnohem rychleji než většina z nás

Ano, i zde je něco se zvířetem. Ty jsou prostě populární úplně všude. Toto štěně získalo více než 3,4 milionů zhlédnutí. A to přitom stačilo, aby na druhý pokus skočilo bez zaváhání.

13

3. Nekonečné GIFy

Máte rádi GIFy, které se donekonečna opakují? Jestli ano, tak tato galerie se vám jistě zalíbí.

4. Nespoutané potěšení z Vánoc

Vánoce. Určitě na ně máme nejlepší vzpomínky z dětství. Kdo z nás se v dětství takto neradoval z dárků? I proto tato fotka má téměř 3 miliony zhlédnutí.

10

5. Smrt Robina Williamse

Nad smrtí tohoto herce truchlil téměř celý internet. Dokonce jeho jméno patřilo k nejvyhledávanějším výrazům na Googlu v minulém roce.

9

6. Návštěva moře před hospitalizací

Málokdy momentka na fotografii vykouzlí úsměv na naši tváři a přitom nám zlomí srdce. I proto tato fotografie získala více než 4,5 milionů zhlédnutí.

8

7. Moje reakce, když jsem venku a zavírají se dveře metra s mým kamarádem uvnitř

GIFY minulý rok jistě byly tím nejpopulárnějším formátem obrázků a fotek. Je to i díky tomuto reakčnímu GIFu, který se v různých situacích objevil snad všude.

7

8. Kyjev – před a po

O válce na Ukrajině se mluvilo snad všude. Nejlépe ji asi vystihnulo toto porovnání Kyjevu před a během války. Není tedy divu, že tento obrázek má více než 2,5 milionů zhlédnutí.

6

9. Vykukující zadky

Aneb jak to vypadá na turnaji karetní hry Magic The Gathering. Více informací zde.

10. Kluk, co chtěl banán

Tento chlapec jménem Carter šel k sousedům a chtěl banán. Jak prosté že? Ale i přesto tato fotografie inspirovala vznik nového meme.

 4

11. Emotivní žádost o úpravu fotky

I na internetu se najdou hodní lidé. To dokazuje tato situace. Autor tohoto příspěvku totiž tuto fotku okomentoval slovy:

Potřebuji upravit fotografii. Moje dcera nedávno zemřela v nemocnici po dlouhé bitvě. Protože celý život byla v nemocnici, tak nemáme žádnou její fotografii bez všech trubiček. Mohl by je někdo odstranit?

Výsledek? Obrovská podpora ze strany uživatelů, a mimo jiné i například tato fotografie.

06hL61k

12. Ztráta všeho? Čas na cestování

A je čas na jeden inspirativní příběh. Autor této galerie se rozvedl a ztratil práci. Ale nevzdal se, a společně se svým kamarádem se vydal na výlet. Na Aljašku. Na svých motocyklech.

13. Mistrovství světa ve fotbale

Fotografie nalevo oběhla celý svět. Fanoušek měl problém unést, že jeho Brazílii se prostě nezadařilo. Ale málokdo viděl fotografii napravo, která ukazuje, jak „žezlo“ předává fanouškům jiného týmu.

 1

zdroj: imgur.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru