IKEA zahájila prodej nábytku pro domácí mazlíčky

IKEA už od nepaměti zásobuje naše domovy vším možným nábytkem, spotřebiči a spoustou dalších věcí, které nepotřebujeme, ale stejně nakonec koupíme. To poslední, co v obchodech IKEA chybělo a co zákazníci museli draze dokupovat jinde, jsou doplňky pro domácí mazlíčky. A to se IKEA rozhodla napravit právě letos. Připravte své kočičí a psí přátele na renovaci, Lurvig je tady!

Lurvig znamená švédsky “chlupatý”. Je to tedy ideální název pro novou kolekci, kterou se IKEA rozhodla prozatím otestovat ve Spojených státech, Japonsku, Kanadě a Francii. Obsahuje všechny možné praktické i nepraktické potřeby pro domácí mazlíčky a pro jejich majitele. Samozřejmě krásně designově zpracované a proto je možné, že si spousta domácností pořídí kočku nebo psa, jen aby si tyto vychytávky mohli koupit.

Lurvig pro domácí mazlíčky

Lurvig pro domácí mazlíčky

V ČR se dočkáme snad v březnu

 Na nábytek a doplňky, na kterých při výrobě IKEA spolupracovala i s veterináři, si v České republice budeme muset ještě chvíli počkat. Do dalších zemí IKEA plánuje distribuci až od března příštího roku a ještě není jasné, v jakém pořadí. Prozatím si tedy chystejte v bytě místo a pokochejte se propagačními fotkami.

Zajímá nás, jestli budou návody na kočičí nábytek také tak složité, co myslíte? Napište nám do komentářů!

Nábytek pro vás i pro vaši kočku

Nábytek pro vás i pro vaši kočku

... i pro vašeho psa

… i pro vašeho psa

IKEA opět mísí praktičnost se zajímavým designem

IKEA opět mísí praktičnost se zajímavým designem

Do Čech se nová kolekce dostane snad v březnu

Do Čech se nová kolekce dostane snad v březnu

 

 

 

Zdroje: boredpanda, IKEA

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru