IKEA spouští pro české zákazníky online nakupování

Švédská společnost IKEA spustila v České republice online nakupování. Zákazníci doposud mohli využívat služby „Klikni a vyzvedni“, ale nyní nábytkářská firma nabízí i transportní služby.

Společnost představuje novou službu zvanou „Klikni a dovezeme“, přičemž čeští zákazníci si od 1. září 2016 vyberou, zaplatí a objednají dovoz bytového zařízení prostřednictvím internetového obchodu na stránkách www.ikea.cz.

ikea

IKEA spouští online nakupování.

„V IKEA si vážíme všech zákazníků po celé České republice, chceme jim být vždy co nejblíže a nabízet jim pohodlné nakupování a vysoký standard služeb. Naším cílem je také neustále rozšiřovat podnikání a nabízet naše bytová řešení a produkty prostřednictvím více prodejních kanálů, aby si každý zákazník mohl podle svých individuálních potřeb a požadavků sám rozhodnout, jak, kdy a kde si bytové zařízení nakoupí, vyzvedne či nechá doručit,“ říká Marek Feltl, generální ředitel IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Zákazníci už dlouhou dobu vyžadovali online platformu, prostřednictvím které by mohli přímo nakupovat, aniž by si museli zboží vyzvedávat na prodejně. A nyní se svého dočkali.

„V červnu jsme ve všech obchodních domech v ČR spustili službu „Klikni a vyzvedni“, kterou v několika prvních týdnech využilo téměř 500 zákazníků. Naši zákazníci zároveň projevili velký zájem o možnost objednat si online i transportní služby, a proto jsme v uplynulém období urychlili proces přípravy, abychom těmto požadavkům vyšli co nejrychleji vstříc,“ konstatuje Nina Maláková, manažerka e-commerce v IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Zákazníci si mohou vybrat, zda si objednané zboží vyzvednou na prodejně anebo zda si ho nechají přivést přímo domů. Vybrat si mohou z pestré škály produktů. Nicméně nakupovat online se nedá specifický sortiment, jako jsou rostliny či potraviny. Ceny za transportní služby závisí na hodnotě zakoupeného zboží, tedy nikoliv na množství produktů či na celkové hmotnosti objednávky.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru