IKEA opět válí, nabízí možnost přespání na trajektu

Už několikrát se potvrdilo, že IKEA je ve světě online marketingu jako ryba ve vodě. Z nedávné doby jmenujme například její perfektní trollení Kanye Westa, který pro ni chtěl navrhovat nábytek, a odpověď muži, kterému se zaseklo varle do stoličky. Teď láká své zákazníky na noc na trajektu.

Koho z vás nikdy nenapadlo, jak by bylo úžasné strávit noc v obchodním domě IKEA mezi vším tím překrásným švédským nábytkem? Nyní se vaše fantazie stává realitou – tedy aspoň trošičku. IKEA totiž v Austrálii nabízí šanci strávit noc v něčem, co nazývá „The Harbour Home“. Jde o trajekt vybavený nábytkem IKEA.

Důležité je poznamenat, že vybavený trajekt zatím neexistuje. IKEA bude teprve navrhovat vybavení a pak umožní jednomu šťastnému výherci strávit v něm noc. Dá se ale očekávat, že to bude stát za to. Koneckonců noc na moři v Sydney přece nemůže být špatná.

ikea

Máme pro vás ale jednu zprávu, která nepotěší. Soutěže, která probíhá na Facebooku, se mohou zúčastnit pouze Australané.

Není to poprvé, co IKEA vymyslela něco podobného. V roce 2014 jste si mohli přes Airbnb zařídit jednu noc přímo v obchodním domě. Vyšla asi na 200 korun.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru