Tisková zpráva: IGNUM jako první uvádí na trh v ČR řešení CM4all Sites

IGNUM jako první uvádí na trh v ČR řešení CM4all Sites

Pokytovatel hostingových služeb společnost IGNUM jako první uvádí na trh v České republice řešení CM4all Sites

Přední český poskytovatel hostingových služeb bude prodávat aplikaci společnosti CM4all pro tvorbu premiových webových stránek pod novou značkou WEBHNED.

Společnost Content Management AG (dále jen CM-AG), která se zabývá vývojem webových aplikací, s pýchou oznamuje, že firma IGNUM úspěšně uvedla na trh českou verzi aplikace CM4all Sites. IGNUM, která nabízí kvalitní web hostingové služby 60 000 zákazníků a spravuje více než 170 000 domén, prodává produkt pod novou značkou WEBHNED. Tvůrce stránek přichází s názvem pro hosting a doménu a je nabízen v balíčku “standard” za měsíční poplatek 269,- Kč a “profi” za 539,- Kč. Zákazníci, kteří si nechtějí vytvářet stránky sami, si mohou zvolit balíček “profi plus” a designér jim vytvoří profesionální stránky za 799,- Kč měsíčně.

“Díky flexibilitě platformy nám aplikace CM4all Sites umožní nabídnout každému z našich zákazníků optimální řešení pro jeho internetové stránky, ať už si je chce vytvořit sám nebo zvolí nabídku komplexních služeb. Při této oboustranně výhodné spolupráci mohou být malé a střední firmy online v téměř nulovém čase, zatímco my oslovíme mnohem širší cílovou skupinu než tvůrci tradičních webových stránek,” vysvětluje generální ředitel společnosti IGNUM Miroslav Jura.

Aplikace CM4all Sites je specificky navržena na podporu obchodních modelů “build-it-for-me” (BIFM). Díky tomu mohou designéři WEBHNED vytvářet a aktualizovat internetové stránky a poslat je před publikováním zákazníkovi ke kontrole. Kromě toho podporuje aplikace CM4all Sites na zakázku vytvořené šablony, díky kterým získá každý zákazník WEBHNED skutečně jedinečné internetové stránky a pokud to vyžaduje, i ve speciální verzi pro smart telefony se systémem iOS a Android.

Aplikace CM4all Sites nabízí řadu inovací, včetně možností okamžitého nastavení a výběru domovské stránky, snadno použitelný WYSIWYG editor a souborový manažer s interaktivním úložištěm. Díky technologii aplikace CM4, která je založená na widgetech, mohou uživatelé všech úrovní využívat i složité funkce na svých webových stránkách, včetně kontaktních formulářů, fotogalerií a implementace sociálních sítí Facebook, Twitter a Google+. Kromě toho je aplikace CM4all Sites vybavena API s otevřeným widgetem a spolu s novou platformou Widget Developer Network umožňuje integraci služeb třetích stran a vývoj dalších widgetů ze strany CM-AG, OEM partnerů i externích softwarových firem.

“Jsme velmi rádi, že náš nový OEM partner, společnost IGNUM, úspěšně využívá celý potenciál našeho nového řešení pro tvorbu stránek po velmi krátké fázi implementace. Kromě komplexní podpory řešení BIFM, kterou nabízíme, pomůže naše zkušební verze přesvědčit malé a střední podniky, aby přešly na nový webový produkt firmy IGNUM značky WEBHNED,” řekl Robert Schovenberg, generální ředitel společnosti Content Management AG.

Jako u všech produktů společnosti CM4all, bylo uživatelské rozhraní aplikace CM4all Sites provedeno ve firemním designu WEBHNED. Společnost CM-AG zajišťuje dostupnost tohoto softwaru nepřetržitě 24 hodin denně 7 dní v týdnu a soustavně aktualizuje jak operační systém, tak softwarovou aplikaci.

O aplikaci CM4all:

Společnost CM-AG se sídlem v Kolíně nad Rýnem je předním firmou, která se zabývá vývojem webových aplikací pro internet. Společnost má více než tři miliony platících zákazníků po celém světě. Mezi její klíčové produkty patří řešení pro tvorbu webových stránek CM4all Sites a CM4all WebsiteCreator, které jsou nabízeny ve více než 25 jazycích. Software CM4all je přizpůsoben a licencován pro přední firmy působící v oblasti telekomunikací, různých telekomunikačních systémů, poskytování internetových služeb a web hostingu, jako jsou například společnosti 1&1 Internet AG, Deutsche Telekom AG, Endurance International Group Inc., Hostway Corporation, NTT Communications, Swisscom AG, Telefónica de Espa?a S.A.U, Terra Networks S.A., UK2 Group, Unitymedia GmbH a Verio Inc.

Více informací naleznete na internetové adrese www.cm4all.com

Kontakty

Dr. Ben Birkhofer

Kontakt pro tisk

Content Management AG

Tel. +49•(0)•221•6601•2000

Fax +49•(0)•221•6601•1011

nebo

Content Management Inc.

20 Park Plaza, Suite 453

Boston, MA 02116

U.S.A.

Bezplatná linka 1•877•GO•CM4ALL

Tel. +1•617•292•0299

Fax +1•617•292•0909

E-Mail: press@cm4all.com

Web : www.cm4all.com

Zdroj: Content Management AG

Originál tiskové zprávy si můžete prohlédnout na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20131014005451/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru