Dnes vyšlo 15 článků

IdeaSense má novou marketingovou ředitelku z PetCenter a provozního ředitele z Kantaru TNS

IdeaSense má novou marketingovou ředitelku z PetCenter a provozního ředitele z Kantaru TNS

Do firmy IdeaSense, která pracuje na inovacích pro jiné firmy, přistoupili hned dva noví manažeři. Kateřina Holnová, nová marketingová ředitelka a na místo provozního ředitele nastoupil Marek Jirásek. 
Kateřina Holnová přišla ze společnosti PetCenter, kde pracovala na stejné pozici, jako marketingová ředitelka. V minulosti byla čtyři roky v Telefonice O2, poté jako projektová manažerka v Raiffeisenbank, v Czech Aerolines, Mobilkomu, tři roky ve Vodafone a dva roky dělala výkonnou ředitelku v Effectixu. V IdeaSense bude řídit startupy a také firmy, které pod křídly IdeaSense vzniknou.

 

katerina-holnova marek-jirasek

 

Nový provozní ředitel Marek Jirásek vystudoval v roce 1993 střední průmyslovou školu strojní v Praze. Poté nastoupil do Pragostavu jako projektový technik a po roce odešel do firmy TNS AISA, kde byl téměř 23 let. Ve firmě Kantar TNS (Aisa) prošel přes člena CLT týmu, jeho vedoucího až po provozního ředitele, kterého zde dělal skoro 8 let. Nyní bude provozním ředitelem v IdeaSense, bude zajišťovat chod všech provozních záležitostí a propojovat obchodní oddělení a marketing.

 

Screen Shot 2017-10-12 at 1.01.05 AM

 

O společnosti IdeaSense

 

Společnost IdeaSense vznikla v roce 2012 a platí za leadera na trhu s inovacemi. Firmám z České republiky i zahraničí dodává inovace produktů, služeb a business modelů prostřednictvím Inovačních farem®. Tato metoda je postavená na Human Centered Design – metodice designování produktů či služeb, která vychází z hloubkového zkoumání nevyslyšených lidských potřeb (tzv. Jobs-To-Be-Done Theory, JTBD). IdeaSense je v České republice jediná společnost využívající prediktivní trhy ve vývoji a testování tržního potenciálu inovací. Klientům nabízí mimo jiné také zázemí v kulturní antropologii, což je klíčovým aspektem pro kvalitní etnografické výzkumy. V inovačním procesu spolupracuje s členy IdeaSense Advisory Boardu – špičkovými odborníky a osobnostmi, kteří jsou přítomni v každém realizovaném projektu IdeaSense.

 

Screen Shot 2017-10-12 at 12.58.06 AM

 

linkedin.com/katerinaholnova, linkedin.com/marekjirásek, ideasense.cz

 

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru