Tisková zpráva: Ideální vánoční dárek pro hráče

Vánoce jsou téměř za dveřmi a vy jistě přemýšlíte nad tím, čím obdarovat své blízké. Každý chceme vymyslet originální dárky, které se budou líbit. Jenže ženy asi těžko budou vědět, z čeho by byl nadšený jejich přítel, a naopak. Ano, nějaké povědomí o tom, co ho zajímá, baví a co se mu líbí, jistě máte. Nicméně někdy byste ani netušily, co všechno takového chlapa může zaujmout. Tak či tak, než začnete vybírat vánoční dárky pro muže, zamyslete se nad tím, co zrovna toho konkrétního zajímá.

Já, jako vášnivý hráč, jsem nedávno k narozeninám dostal kvalitní sluchátka Razer Kraken. Jelikož se mi líbí, parametrově jsou taky kvalitní a navíc je využiji, byl jsem z nich úplně nadšený. A tak to přece má s dárky být.

Láska na první pohled

První věc, které si lidé na Razerech všimnou, je obvykle design. Přiznejme si to. Když uvidíte nějaký výrobek v téhle zelené žabí barvě, určitě vás zaujme. Pokud si na tuto extravaganci ovšem netroufáte nebo netušíte, zda by si na ni troufl obdarovaný, sluchátka jsou k dispozici i v černé edici se zelenými doplňky.

razer-kraken

Vzhledově jsou rozhodně špičkové

Snad ještě důležitější než vhled je ovšem dobrý zvuk, že? Co jiného bychom od sluchátek mohli vyžadovat. V tomto případě se setkáte s kvalitou obvyklou pro herní sluchátka v této cenové kategorii.

Co je na nich nejlepší

Jedna ze silných stránek Krakenů je jejich odlehčená konstrukce. Na webu je Razer prezentuje jako nejpohodlnější sluchátka s mikrofonem vůbec a stejně jako já i spousta dalších uživatelů to jenom potvrzuje. Pěkně sednou na uši a nikde netlačí.

S možnostmi bezdrátového spojení a prostorového zvuku se musíte rozloučit. Přece jen to byste si museli ještě připlatit. Upřímně… Audiofilové by ze zvuku možná byli trochu zklamaní, ovšem pro hráče jsou sluchátka opravdu bohatě dostačující.

Jak je to se zvukem

Pozadu trochu zůstává frekvenční rozsah 20 – 20000 Hz. Jedná se totiž o takový standard. Prostě nic extra, ale zážitek hudby se s tím vychutnat dá. Příjemně překvapit by vás mohly silné basy.

Na mikrofonu není prakticky nic speciálního, můžete si ho nahnout podle potřeby a samozřejmě vypnout.

Celkově bych ale Razer Krakeny zhodnotil jako skvělý herní headset, který stojí za to pro každého, kdo hledá cenově přijatelnou variantu pro náruživé hráče. Jako vánoční dárek jsou určitě ideální. Tipuji, že pod stromečkem potěší nejednoho muže.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru