Ice Bucket Challenge: Přehled těch nejlepších failů

Ice Bucket Challenge: Přehled těch nejlepších failů

Ice Bucket Challenge se po sociálních sítích šíří jako nákaza. Ten, kdo se ještě nepolil studenou vodou, jakoby neexistoval. Ale občas se i tento lehký úkol nevyvede a něco se pokazí. Proto zde máme několika minutové video, které nám tyto „experty“ ukáže. Hezky se bavte!

Aktuálním hitem Facebooku (a vlastně všech ostatních sociálních sítí, kde lze sdílet videa) se stal tzv. Ice Bucket Challenge. Jak již název napovídá, ve videu na sebe musíte vylít kbelík plný ledové vody. Na jednu stranu zábava, na druhou zase geniální způsob, jak rychle onemocnět, ale no co. Jeví se to jako dobrá výzva. Jak již víte (z předchozích článků), tuto výzvu vyzkoušeli i některé celebrity, které si též nechali na hlavu vylít ledovou vodu. Za zmínku stojí například zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg nebo dokonce zakladatel Microsoftu Bill Gates. Těm se challenge povedl, ale co když se to nepovede. To pak je trošku jiný challenge…

Závěrem bychom prostřednictvím tohoto článku chtěli projevit silný smutek, neboť zakladatel kyblíkové výzvy Corey Griffin se před několika dny utopil při potápění v Massachusetts. Ještě jednou, upřímnou soustrast! 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru