Dnes vyšlo 15 článků

Ice Ball 2.0. promění vaše drinky v neodolatelná umělecká díla!

Pokládáte si občas otázku, proč drinky, které si vyrobíte doma, nechutnají tak dobře, jako když si je dáte v baru nebo v restauraci? Věděli jste, že na chuť a celkový dojem z nápoje, má led? Právě díky tomuto faktu byl v rámci crowdfoundingového webu Indiegogo představen projekt Ice Ball 2.0., který umožňuje vytvářet nádherné ledové kuličky, které vašim domácím nápojům dodají to, co jim chybí.

Když si dáte limonádu nebo koktejl v restauraci či baru, ve většině případů nechybí led. A právě v ledu mnohdy spočívá to kouzlo, proč jsou nápoje tak dobré.

awtudyqta3qm75wpz6rq

Lepší led pro lepší drinky

Není led jako led. Kostky ledu, které jsou přidávány do nápojů v restauracích, jsou často vyráběny ve speciálních zařízeních, která zajišťují lepší vzhled, a tedy vyšší průhlednost. Ano, i taková maličkost hraje roli ve finálním dojmu z připraveného nápoje.

Led, který získáme klasickým způsobem mrazničky, obsahuje spoustu vzduchových bublin a jiných nečistot, které mohou ovlivnit dokonalou chuť vašeho nápoje. Křišťálově čistý led ze zařízení Ice Ball 2.0. je bez vůně i bez zápachu a chuť nápoje tedy nijak neovlivní a navíc doplní ideální dojem díky luxusnímu vzhledu.

nlckcxp80dlasl3ibq5x

Umělecké kousky

Díky Ice Ball 2.0. nemusíte vytvářet obyčejné nápoje s kousky ledu. Do luxusních křišťálově čistých kuliček ledu můžete například přidat květy růží či jiných květin, ovoce atd. Pak vám pod rukama vznikne doslova umělecké dílo s neodolatelnou chutí.

aeateuhkfil2hgvhpafr

Ice Ball 2.0.

Ice Ball 2.0. je zařízení, které je inspirováno přirozenou tvorbou ledu v přírodě. Toto zařízení stačí naplnit vodou a dát do mrazničky.

Led pro každou příležitost

Křišťálově čisté ledové kuličky je možné vyrábět v mnoha variantách. Kreativitě se zkrátka nekladou žádné meze. Můžete si vytvořit speciální led na halloweenskou párty, romantický večer nebo dětskou oslavu narozenin.

nzyfvrjg3kix3hnqoffz

sncowfauyyg9kzetkmx0

g7maat2skqroujkqwih0

Projekt byl na crowdfundingovém webu Indiegogo tak úspěšný, že získal neuvěřitelných 526 % z původní požadované částky. Celkem uživatelé přispěli 52 500 dolarů, tedy cca 1 312 000 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru