Dnes vyšlo 15 článků

ICAROS: Kombinace virtuální reality a fitness

Mnichovská firma ICAROS GmbH vytvořila zařízení, které kombinuje počítačové hry s fitness. Tento systém uživatelům umožňuje dopřát si aktivní trénink, létat, potápět se a mnohem více. Cvičení je mnohdy fyzicky náročné, ale zato se při něm rozhodně nebudete nudit!

Máte problém dokopat se ke cvičení, protože tělocvična vás zkrátka nudí a do přírody to máte daleko? Raději byste se potápěli v moři? Pak vás určitě bude motivovat k pohybu systém ICAROS, který spojuje virtuální realitu s fitness.

Součástí systému je stroj, regulátor a VR brýle. Bezdrátový herní systém zapojuje různé svalové skupiny, zejména pak v oblasti krku, hrudníku, ramen atd. Cena tohoto systému se pohybuje kolem 7 900 EUR (cca 213,5 tis Kč). Nicméně, tento způsob fitness si můžete vyzkoušet v některých hernách s virtuální realitou.

zdroj/foto. icaros

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru