iBackPack – batoh nové generace s USB,WIFI i GPS

iBackPack je batoh nové generace. Jeho vybavení nemá konkurence. Má totiž 4 USB porty, systém GPS, iOS nebo Android aplikace a je možné se přes něj připojit k WIFI. S iBackPack se ve světě skutečně neztratíte!

iBackPack je startup projekt, se kterým se určitě ve světě neztratíte. Batoh iBackPack totiž umožňuje připojení k WIFI, je vybaven systémem GPS, Androidem či iOS aplikacemi a 4 USB porty.

2015-10-10_223827

iBackPack je vybaven vším, co potřebujete

iBackPack je na první pohled normální batoh. Je ale vylepšen tak, aby z něj byl nadšený každý majitel jakéhokoliv věku. S dokonale silnými bateriemi funguje jako zdroj energie pro vaše zařízení, komunikační centrum a mnohem více.

GPS tracking systém a lokátor

Již nikdy více se vám nemusí ztratit váš batoh, ve kterém zajisté nosíte velmi důležité věci. GPS tracking systém a Bluetooth lokátor vás bude informovat o tom, kde se váš iBackPack nachází. Nemusíte se už obávat, že batoh, který zapomenete v restauraci nebo na letišti, už nikdy neuvidíte.

2015-10-10_224458

iBackPack se vám neztratí

Bezpečnostní systém proti krádeži

V případě, že váš batoh někdo ukradne, stačí spustit alarm se sirénou nebo hlášením, že tento člověk vám ukradl batoh.

2015-10-10_224546

První batoh, který je chráněn proti krádeži

iBackPack je možné zakoupit na Indiegogo za 149 dolarů, tedy cca 3500 CZK. Běžná prodejní cena se však bude pohybovat kolem 250 dolarů, tedy cca 6000 CZK. Předpokládaný termín dokončení produktu je v březnu roku 2016. Na Indiegogo si tento produkt objednalo již více než 1800 kupujících.

Zdroj/foto: indiegogo

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru