Tisková zpráva: IBA CZ slaví 18. narozeniny a vylétá z hnízda!

IBA CZ slaví 18. narozeniny a vylétá z hnízda!

IBA CZ je na českém trhu již 18 let. A stále roste. Své pražské sídlo přesouvá do větších a reprezentativnějších prostor Avenir Business Parku na Nových Butovicích.

„IBA CZ se neustále rozrůstá a kapacita současných, byť několikrát rozšířených, prostor již nestačí našim potřebám. Na podzim 2016 jsme se proto rozhodli zahájit kroky k přesunu pražské centrály a vývojového centra do větších a reprezentativnějších prostor,“ říká Aleš Hojka, generální ředitel IBA CZ.

Od 1. 8. 2017 nás najdete na adrese:

Avenir Business Park

Radlická 751/113 E

158 00 Praha 5,

ostatní fakturační údaje se nemění.

IBA CZ slaví 18 let na českém trhu. Z českého zastoupení nadnárodní aliance IBA Group, které začínalo v roce 1999 jako firma s několika málo zaměstnanci, se stal silný a stabilní hráč s více než 120 profesionály, převážně vývojáři. Zpočátku firma vsadila hlavně na portálová řešení společnosti Liferay, jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů portálových technologií. Již několik let drží IBA CZ nejvyšší stupeň certifikace na českém a slovenském trhu, tedy Liferay Gold Service Partner. V oblasti portálů dokážeme ale nabídnout řešení na míru pro jakoukoliv společnost. Používáme open source inovativní technologie, IBM WebSphere Portal a nově i OpenCms.

Liferay portály jsou stále největším pilířem, ale naše portfolio se v posledních letech výrazně rozšířilo. Dodáváme řešení pro správu dokumentů založená nejčastěji na technologiích IBM FileNet nebo Microsoft SharePoint, tvoříme mobilní aplikace pro střední a velké společnosti i státní správu a pomáháme svým klientům se správou vztahů s jejich zákazníky jak implementací CRM systémů, nejčastěji Microsoft Dynamics 365, tak při vyhodnocování dat díky našim BI & Big Data řešením.

Významně se rozrůstáme i geograficky, v roce 2015 bylo vedle pražského a brněnského založeno vývojové centrum také v Ostravě. A na jaře téhož roku byla na Slovensku založena IBA Slovakia, dceřiná společnost IBA Group, se kterou velmi úzce spolupracujeme a která je dnes významným poskytovatelem především systémů pro správu identit založených na open source technologii midPoint.

Našimi klienty jsou společnosti jako O2, T-Mobile, Moneta Money Bank, AXA Assistance, ČEZ, Panasonic, Státní ústav pro kontrolu léčiv, Lesy ČR, různá ministerstva a krajské úřady a mnoho dalších soukromých i veřejných institucí.

V případě zájmu o další informace kontaktujte:

Jana Albrechtová

Marketing & PR Director IBA CZ

e-mail: jana.albrechtova@ibacz.eu

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz.

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru