Dnes vyšlo 15 článků

I přes veškerou kritiku je nová hra Star Wars Battlefront mimořádně úspěšná

Star Wars Battlefront je v obchodech teprve týden. A navzdory velké kritice si po prodejní stránce vede přímo skvěle.

Vydavatelství Electronic Arts si s herní novinkou Star Wars Battlefront připisuje hned 2 prvenství. Není to jen nejúspěšnější start hry ze světa Hvězdných válek, ale také úvodní digitální prodeje dosahují nejlepších výsledků v historii Electronic Arts.

2885933-star_wars_battlefront_e3_screen_1_force_push_wm

Společnost původně očekávala do konce března 2016 prodej 9 až 10 milionů kusů

Přesná čísla zatím nejsou zveřejněna. Společnost původně očekávala, že do konce března 2016 prodá mezi 9 a 10 miliony kusů této hry. Po vypuštění betaverze do světa společnost odhad pozměnila na 13 milionů kusůVydavatelství zároveň slibuje nový obsah zdarma.

Samozřejmě počítáme i s novým obsahem. Kromě věcí ze season passu budeme během nadcházejících měsíců zdarma přidávat věci, které máte rádi, například nové mapy a karty.

Hráči nejčastěji kritizují, že za plnou cenu získají půlku obsahu

Celosvětový průměr podle agregátoru hodnocení Metacritic je u PC verze 71 procent, uživatelský pak pouhých 3,7 z deseti. Hráči nejčastěji kritizují, že za plnou cenu získají jen polovinu obsahu a další si musí dokoupit v rámci předplatného. Season pass přitom vyjde na dalších 50 eur.

Star Wars Battlefront je audiovizuální perla, na kterou se krásně kouká a prvních pár desítek hodin se i skvěle hraje. Jenže po počáteční euforii přijde studená sprcha v podobě mdlé hratelnosti a opravdu malé porce obsahu za nemalé peníze.

ogimage.img

swbf-home-heroZdroj: Bonusweb.idnes

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru