Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Hytera zvítězila v soutěži o projekt TETRA pro dvě mezinárodní letiště v Thajsku

Aeronautical Radio of Thailand Limited, státní podnik v rámci Ministerstva dopravy a spojů v Thajsku, nedávno oznámil, že společnost Hytera Communications Co., Ltd. získala kontrakt na dodávku rádií TETRA pro letiště Suvarnabhumi a Don Muang v Bangkoku v Thajsku.

Společnost Aeronautical Radio of Thailand Limited (AEROTHAI) založily v roce 1948 letecké společnosti se souhlasem Královské thajské vlády (Royal Thai Government). Jejím cílem je poskytovat leteckým společnostem služby řízení letového provozu a letecké komunikační služby. AEROTHAI vybudovala integrovanou systémovou síť TETRA, která od roku 2007 pokrývá mezinárodní letiště v Bangkoku. Tuto síť používají logistické firmy a pozemní personál ke každodenní provozní komunikaci.

Bangkokská letiště Suvarnabhumi a Don Muang v Thajsku patří mezi 15 nejrušnějších letišť na světě. AEROTHAI od dubna 2013 používá na zkoušku rádia Hytera TETRA. Přenosná rádia PT580H a mobilní rádia MT680 zajišťují pohodlnější a spolehlivou komunikaci letištního personálu. Mobilní rádio MT680 umožňuje rychlý přístup k síti TETRA a roamingovým službám. Poskytuje vynikající hlasovou kvalitu. Přenosné rádio PT580H je ideální pro komunikaci v hlučném prostředí letiště. Vynikající výkon rádií Hytera TETRA v průběhu zkušebního období byl rozhodujícím argumentem pro získání zakázky od společnosti AEROTHAI. Očekává se, že v roce 2014 budou na těchto dvou letištích nasazeny další terminály TETRA od firmy Hytera, které usnadní jejich provoz.

O společnosti Hytera

Hytera (burzovní index SZ002583) byla založena v roce 1993 v Shenzhenu v Číně. Je klíčovým hráčem v odvětví komunikačního průmyslu PMR (profesionální mobilní rádia). Její masivní klientská základna zahrnuje více než 80 zemí a regionů po celém světě. Hytera podporuje inovace. Do výzkumu a vývoje investuje více než 15% svých příjmů a aktivně se podílí na vývoji globálních standardů PMR. Hytera je jedním z mála dodavatelů radiokomunikačních systémů, kteří dominují všem třem hlavním digitálním standardům: TETRA (Terrestrial Trunked Radio), DMR (Digital Mobile Radio) a PDT (Professional Digital Trunking).

Globální prodejní síť společnosti Hytera tvoří tři dceřinné firmy v USA, Velké Británii a Německu, 14 poboček a 8 kanceláří. Díky spolupráci s více než 600 partnery po celém světě dokáže reagovat na potřeby zákazníků okamžitě. Od svého založení zřídila Hytera přes tisíc profesionálních bezdrátových komunikačních sítí a poskytuje řešení více než 5 milionům zákazníků.

Kontakty

Hytera

Iris Wang, +86-755-26972999

iris.wang@hytera.com

www.hytera.com

Zdroj: Hytera

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20140320005931/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru