Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Hytera realizuje oceněný projekt TETRA pro metro v Hong Kongu

Firma MTR Corporation Limited, zákazník společnosti Hytera, získala na nedávném slavnostním udílení cen TETRA Awards 2014 cenu “Best Use of TETRA for Transport (Nejlepší využití systému TETRA v dopravě)”. Slavnostní předávání cen uspořádala společnost TETRA Today ve spolupráci s firmou TETRA a asociací Critical Communications Association (TCCA – Asociace pro kriticky důležité komunikace).

MTR Corporation provozuje v Hong Kongu jednu z nejvytíženějších lehkých železničních sítí na světě. Každý den linky firmy MTR přepraví kolem 5,1 miliónů cestujících a ve špičce vlaky vyjíždí každé 2,1 minuty. Pro zajištění řádného každodenního fungování je spolehlivý komunikační systém kriticky důležitý. Firma MTR využívá technologie a systémy TETRA již 10 let a své původní analogové rádiové systémy pro komunikaci mezi vlaky a stanicemi na dalších šesti provozovaných linkách nahradila jednotným systémem TETRA s frekvencí 800-MHz.

Jako hlavní dodavatel technologie firma Hytera dodala společnosti MTR pracovní stanice pro vzdálenou správu, vybavení komunikačních stanic, systémy pro správu sítě a vlakové rádiové stanice. Za poslední rok byla nová síť TETRA úspěšně uvedena do provozu ve zhruba 140 vlakových soupravách a na více než 60 vzdálených pracovních stanicích v řídících a komunikačních centrech.

Získání ceny “Best Use of TETRA for Transport (Nejlepší využití systému TETRA v dopravě)” společností MTR je důkazem toho, co systém TETRA v železniční dopravě umí. Hytera je špičkovým a velmi zkušeným dodavatelem radiokomunikačních řešení pro železniční dopravu a provádí instalaci svých sítí pro metro nejen ve velkých městech Číny, ale i v zahraničí.

O společnosti Hytera

Hytera byla založena v roce 1993 v čínském Shenzhenu a postupně se stala hlavním hráčem na poli PMR (Professional Mobile Radio – Profesionální mobilní radiokomunikace) komunikace s mnoha zákazníky ve více než 80 zemích celého světa. Hytera si váží inovací a investuje více než 15% svých tržeb do výzkumu a vývoje, a aktivně se podílí na vývoji nových globálních standardů pro PMR. Firma Hytera je jedním z mála poskytovatelů radiokomunikačních služeb, který si dokáže poradit se všemi třemi hlavními standardy v oblasti digitální komunikace, a to konkrétně se standardy TETRA (Terrestrial Trunked Radio – Pozemní rádiová komunikace), DMR (Digital Mobile Radio – Digitální mobilní rádiová komunikace) a PDT (Professional Digital Trunking – Profesionální digitální komunikace).

Hytera má celosvětovou prodejní síť a tři obchodní pobočky v USA, Velké Británii a Německu. Kromě toho má firma dalších 14 poboček a 8 kanceláří. Prostřednictvím spolupráce s více než 600 partnery z celého světa Hytera okamžitě reaguje na potřeby zákazníků. Od svého založení firma provedla instalaci více než 1 000 profesionálních bezdrátových komunikačních sítí a poskytla řešení více než 5 miliónům klientů.

Kontaktní informace:

Hytera

Iris Wang, +86-755-26972999

iris.wang@hytera.com

www.hytera.com

Zdroj: Hytera

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20140312005567/en

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru