Hysterická literatura, ženský orgasmus a kouzlo YouTube

Hysterická literatura, ženský orgasmus a kouzlo YouTube

Fotograf Clayton Cubbit přišel s neobvyklým projektem, který pojmenoval Hysterická literatura. Posadil ke stolu pět krásných žen, které nechal předčítat z jejich oblíbené knihy. Mezitím, co ženy čtou, pod stolem se odehrává jiný příběh. Cubbitova spolupracovnice se snaží vibrátorem Hitachi přivést ženy k orgasmu. Kamera však celou dobu zabírá jen to, co se děje nad deskou stolu.

Výsledkem jsou neuvěřitelně intimní a krásné záznamy ženských reakcí a výrazů, umění, které v pornografii rozhodně nenajdete. Samozřejmě vše je nahrané a jedná se o reklamu na Hitachi vibrátory. Ale nápad se cení.

Na snímku se vám představí tyto slečny: Teresa (zřejmě dcera Matky Terezy), Stormy, Daniele, Alicia. Jako poslední se vám představí Stoya [Stója], asi netřeba vysvětlovat, proč se slečna jmenuje tak, jak se jmenuje. Stóju musí milovat každý správný chlap. Stejně jako tuto krásnou literaturu. Nezbývá, než se začíst.

A hlavně nezapomeňte. Tohle dílo pro vás „sepsal“ Clayton Cubbit, hlavní postavy jsou Teresa, Stormy, Daniele, Alicia a Stoya. Vidíte, jak si to pamatujete. A pak vám někdo může zkusit tvrdit, že se ta literatura na tu maturitu nedá naučit.

Komentáře

Nahoru