Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: HyperZboží.cz prošlo redesignem

Společnost HyperMedia, a.s. spustila svůj projekt HyperZboží.cz v nové verzi.

Hyperzboží - redesign

Server Hyperzboží po redesignu

Společnost HyperMedia, a.s., provozovatel úspěšných internetových projektů různého tematického zaměření, která působí nejen v ČR, ale i v dalších více než 30 zemích světa, spustila svůj portál HyperZboží.cz (https://www.hyperzbozi.cz) v novém, moderním designu.

Hlavní službou portálu HyperZboží.cz zůstává vyhledávání a porovnávání cen nejrůznějších druhů zboží v internetových obchodech. Rozsáhlá databáze HyperZboží.cz obsahuje více než 32 miliónů produktů z více než 13.000 registrovaných e-shopů. Cílem nového HyperZboží.cz je dle tiskového prohlášení firmy maximálně zkvalitnit a  zrychlit možnosti srovnávání cen široké nabídky na internetovém trhu, a to jak z hlediska uživatelů, tak z hlediska internetových obchodů.

K vytvoření nové verze HyperZboží.cz byla použita moderní technologie ASP.NET, jež je součástí .NET Framework. Společnost HyperMedia, a.s. jako jedna z prvních v České republice použila pro vývoj a provoz tohoto složitého softwarového řešení cloudovou platformu Windows Azure od společnosti Microsoft, na které využívá databázovou službu SQL Azure a službu serveru WebRole. Výsledkem přechodu na tyto moderní technologie by mělo být rychlejší načítání stránek a přesnější filtrování a třídění produktů.

HyperMedia, a.s.

Společnost HyperMedia, a.s. založili v roce 2003 Petr Beneš a Jan Šmidák portálem HyperInzerce.cz, který je v současné době největším inzertním portálem v České republice a je rozšířen do třiceti zemí. Nyní, tedy o necelých deset let později, patří HyperMedia, a.s k nejvýraznějším hráčům na českém trhu v oblasti provozování internetových portálů. Společnost dosud vlastní 32 portálů v České republice, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu uživatelů, jejichž počet neustále roste, a tím posilují významnou pozici společnosti – tyto projekty navštěvují miliony lidí a mají stovky tisíc registrovaných uživatelů.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru