HyperSlevy.cz nejsou Hypersleva.cz

HyperMedia, a.s. je silná a stabilní mediální společnost s desetiletou  tradicí, aktivně působí ve 30 zemích světa a na českém trhu provozuje 32  internetových portálů. Mezi tyto patří i skupina slevoportálů, v čele s  nejznámějším portálem HyperSlevy.cz, který patří do absolutní špičky na  českém trhu a již téměř tři roky přináší svým spokojeným zákazníkům denně  až 150 aktivních slev ze všech regionů ČR.

S portálem HyperSleva.cz, který je nyní v insolvenčním řízení nemá ani společnost HyperMedia, a.s., ani portál HyperSlevy.cz absolutně nic společného a jedná se pouze o podobnost názvů obou zmíněných portálů. Dlouhodobá spolupráce s poskytovateli slev a desetitisíce spokojených zákazníků, jsou silným argumentem pro to, že HyperSlevy.cz jsou spolehlivě  fungujícím slevovým portálem. Výplata peněz poskytovatelům slev probíhá  řádně a včas a zákazníci tak mohou bez rizika využít výhodně zakoupených  služeb či zboží. Veškeré nabízené slevové akce na HyperSlevy.cz jsou  pojištěny u pojišťovny AXA Assistance. Vše si může široká veřejnost ověřit  online přímo na https://www.HyperSlevy.cz, nebo telefonicky na zákaznické  lince 844 444 777.

Celá tato kauza poškozuje dobré jméno jak společnosti HyperMedia, a.s., tak  samotného slevového portálu HyperSlevy.cz, a proto se i touto formou  snažíme informovat všechny naše obchodní partnery i zákazníky, že NEJSME a  nikdy jsme nebyli provozovateli portálu Hypersleva.cz, který je nyní v  insolvenci. Pro porovnání zde uveřejňujeme kompletní informace o obou společnostech a  upozorňujeme, že ač mají majitelé těchto společností shodná jména, jedná se  o dvě rozdílné osoby.

HyperMedia, a.s., provozovatel slevového portálu HyperSlevy.cz

  • IČ: 272 51 748
  • Sídlem: Doudlebská 1699/5, Praha 4
  • Předseda představenstva: Petr Beneš, bytem Kralická 933/8, 10000 Praha 10

Hypersleva, s.r.o. – v insolvenci:

  • IČ: 287 31 336
  • Sídlem: Pražská 141/22, Liberec II
  • Jednatel: Petr Beneš, bytem Dobrodružná 757, 46312 Liberec XXV

Komentáře

  • Měli si doménu HyperSleva.cz včas odkoupit od vlastníka i se slevovým portálem :-))

Nahoru