Hyperloop One otvírá jako první na světě Hyperloop továrnu

Dvě společnosti Hyperloop (Hyperloop One a Hyperloop Technologies) mezi sebou bojují, protože obě chtějí jako první zrealizovat futuristický vysokorychlostní dopravní koncept. A nyní udělala společnost Hyperloop One krok vpřed, neboť na severu Las Vegas v Nevadě otevírá první továrnu velkou jako dvě fotbalová hřiště.

Inženýři, svářeči, strojníci a technici budou pracovat na prvcích pro Devloop, prototyp systému Hyperloop One. Obrovská továrna disponuje moderním vybavením a vytvoří spoustu pracovních míst. Zdejší pracovníci budou používat nástroje, jako je řezačka vodním paprskem. Součástí objektu je také nejmodernější metrologická místnost, kde se budou měřit komponenty a materiály.

Hyperloop-One-Full-Width-1020x396

Zdroj: Inhabitat

Hyperloop One uvádí, že se tak stanou jedinou společností na světě, která vybuduje kompletní systém právě teď. Obrovské ocelové trubky nacházející se ve venkovních prostorech areálu napovídají o tom, co se buduje uvnitř.

Hyperloop-One-Factory-Interior-1020x610

Zdroj: Inhabitat

Když vše půjde tak, jak má, potom by společnost Hyperloop One mohla testovat revoluční prototyp Devloop už v příštím roce.

Zdroj: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru