Dnes vyšlo 15 článků

Hydrofoiler XE-1: Elektrické kolo na vodu

Jezdíte rádi na kole? A jak by se vám líbila cyklistika na vodě? Nová společnost s názvem Manta5 právě představila elektrické kolo, které je určené k jízdě na vodní hladině. První kusy by měly být k dispozici již v listopadu 2017!

manta5-hydrofoil-bike-designboom818jpg

Konečně kolo, které vám umožní prohánět se po vodní hladině. Jeho konstrukce je dokonce navržena tak, že můžete jezdit po vlnách v oceánu! Elektrické kolo Hydrofoiler XE-1 je výsledkem šestiletého vývoje společnosti Manta5. Celý projekt této společnosti z Nového Zélandu vedl její zakladatel Howard Willis společně s konstruktérem Ronaldem Alonzem.

manta5-hydrofoil-bike-designboom01

Možnosti a technické vybavení Hydrofoileru XE-1

manta5-hydrofoil-bike-designboom02

Hydrofoiler XE-1 je připraven k jízdě na jezerech, řekách i oceánech. Jeho 400W motor dodává dostatečný pohon, který jezdec pro pohyb na vodě potřebuje. Toto elektrické vodní kolo je tiché, silné, a zároveň lehké.

zdroj/foto: designboom

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru