Hvězdné války zahltily celý svět, jsou úplně všude!

O víkendu se na Ukrajině konaly volby, na které bude určitě mnoho lidí vzpomínat ještě dlouho.  Hitem internetu se stalo video, ve kterém ukrajinská policie zatýká chlupatého Chewbaccu z Hvězdných válek, který chtěl získat hlasy pro temnou stranu Síly. O něco zajímavější akce se naopak konala v Číně u Velké čínské zdi, kde se sešlo zhruba 500 Stormtrooperů.

Policie v ukrajinské Oděse za pomocí ,,hmatů a chvatů“ zpacifikovala o víkendu chlupatého Chewbaccu, který se snažil získat hlasy pro Dartha Vadera. Politická agitace je na Ukrajině v den voleb zakázána, a tak policie vyzvala hrdinu hvězdných válek, aby se prokázal svým občanským průkazem.

_86331837_029795647-1

Chewbacca tvrdil, že má peníze v intergalaktické bance, která nemá na Zemi pobočky

Chewbacca u sebe ale žádný průkaz totožnosti neměl a také odmítl zaplatit pokutu zhruba 180 korun českých s tím, že má peníze v intergalaktické bance, která na Zemi nemá své pobočky. Po tomto argumentu policisté ztratili trpělivost a po chvíli zápasení policisté Chewbaccu přemohli a nasadili mu pouta.

Není to nic neobvyklého Chewbacca byl zadržen pouze za to, že při jízdě neměl doklady; uvedla ukrajinská policie na internetových stránkách.

Ani Bulharsko nezůstalo pozadu

Bulhaři se nenechali zahanbit a ve volebních plakátech dali dostatečně najevo své vize a talent. Tyto plakáty se staly díky své bizarností hitem internetových sítí.

2468422_

Madam Lazarova

Na Velkou čínskou zeď zaútočila armáda zhruba 500 Stormtrooperů

Očekávaný díl Star Wars se blíží a fanoušci nezůstávají pozadu, zhruba 500 Stormtrooperů před pár dny zaútočilo na Velkou čínskou zdi. Fanoušci také měli světelné meče, které lemovaly celou zeď po bocích až úplně nahoru.

star-wars-stormtroopers-great-wall-of-china-02

star-wars-stormtroopers-great-wall-of-china-01star-wars-stormtroopers-great-wall-of-china-04

star-wars-stormtroopers-great-wall-of-china-03

Zdroj: Theguardian, Highsnobiety

Komentáře

Nahoru