Dnes vyšlo 15 článků

Hvězdné války ožívají: Dočkáme se Star Wars pro PS4, Disney chystá stavbu Star Wars světa

Star Wars neboli série science fiction filmů Hvězdné války  se nyní prosadila o své místo v Disneylandu. Georgem Lucasem byly natočeny dvě filmové série v letech 1977 – 2005 v kooperaci s jeho společností Lucasfilm.  V roce 2012 koupil Lucasfilm mediální konglomerát The Walt Disney Company a součástí obchodu se stal i převod práv na filmovou ságu Hvězdných válek.

Walt Disney daruje Star Wars život

Od samého prvopočátku, kdy Disney získalo filmová práva na Star Wars vyvstávaly na povrch tázavé dotazy. Lidé se zajímali jak to bude s dalším pokračováním veleúspěšné ságy. A je to tady!  18. prosince tohoto roku prorazí dveře kin první film Disneyho produkce Star Wars: The Force Awaknes (Síla se probouzí). Nový příběh se odehrává třicet let po událostech z Návratu Jediho, který šel do kin roku 1983. Podle kusých informací se Fordův hrdina a Fisherová coby jeho žena, princezna Leila, vydají hledat ztraceného Lukea Skywalkera neboli Hamilla.

A společnost The Walt Disney Company nedávno oznámila další dlouho očekávanou zprávu. Chystá se výstavba kolosálního Star Wars světa , který bude zasahovat do hranic dvou parků.  Ten první se bude nacházet v Disneylandu v Anheimu v Californii a ten druhý v Orlandu na Floridě. Každý z nich bude dosahovat rozměrů 14 akrů, čímž se jedná o nejrozsáhlejší “Disneyovský” monument tohoto druhu.

Disneyho svět upozorňuje na dvě hlavní atrakce, které mají přilákat davy turistů. Návštěvníkům bude dovoleno navštívit onu kouzelnou, dokonalou palubu lodi Millennium Falcon a  zažít si tzv. “tajemnou misi”.  Ihned po přistání a zvládnutí tak těžké mise si návštěvníci mohou na vlastní kůži zažít bitevní pocity, mezi  New Order a the Resistance z nejnovější epizody Hvězdných válek – Síla se probouzí. V parcích naleznete jak “stálice” Hvězdných válek,  tak i nové postavy z novodobějších sérií. Rozhodně je na co se těšit!

 Ve speciální Star Wars Darth Vader vyjde Sony Playstation 4

A máme tu ještě něco. Sony Playstation 4 – mistr mezi herními konzolemi – bezpochyby nadchne všechny fanoušky Hvězdných válek. 17. listopadu 2015 vstoupí na trh limitovaná edice konzole, která bude obsahovat kompletní prvky kultovní filmové ságy v čele s Darthem Vaderem.

Co bude balení obsahovat?

500GB konzoli Playstation 4 (CUH-1200), DualShock, hru Star Wars Battlefront v deluxe edici a digitální vouchery ke stažení herních klasik v podobě: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter a Star Wars Bounty Hunter. Předobjednávky podle Sony budou spuštěny již brzy.

A jak se říká, nikdy toho není dost. Sony zároveň uvede na trh i druhou, speciální edici pro fanoušky Disney Infinity, kterou začne 17. listopadu exkluzivně nabízet v obchodních řetězcích Wal-mart.  Ta bude kromě konzole, ovladače a her obsahovat také herní figurku Boba Fett.

Zdroj: idnes. wikiaamcnetworkshotelsdisneylandhighsnobiety

Komentáře

Nahoru