Hvězda YouTube, Caleb Logan Bratayley, zemřel ve 13 letech přirozenou smrtí

Caleb Logan Bratayley byl členem rodiny, která je populární na YouTube. Caleb zemřel ve třinácti letech přirozenou smrtí. Jeho matka tuto smutnou zprávu oznámila v pátek na Instagramu.

„Včera v 7:08 PM Caleb Logan Bratayley zemřel přirozenou smrtí. Byl to pro nás všechny velký šok. Slova nedokážou popsat, jak moc nám bude chybět. Byl neuvěřitelně vtipný, milující a úžasný člověk. Lidé si ho zamilovali jako YouTubera, přítele, bratra a syna. My víme, že nás ladíte každý den, abyste mohli sledovat nová videa. Prosíme vás, abyste nás nechali vypořádat se s touto tragédií,“ napsala jeho matka na Instagramu.

caleb

Také Maker Studios (společnost Walta Disneye), které reprezentovalo rodinu Bratayleyových, vydal v pátek prohlášení o této smutné události.

Dle informací rodina volala na lékařskou pohotovost. Caleb byl převezen do nemocnice, kde byl prohlášen za mrtvého. Nebyla zjištěná přítomnost drog či násilí. Nyní policie smrt mladého chlapce vyšetřuje.

Rodina dávala přátelská a vtipná videa na YouTube od prosince 2010. Od té doby si kanál získal více než 1,6 milionu fanoušků. Caleb natočil poslední video den před jeho smrtí, kde byl se svými sestrami. Byl dotázán, jak si představuje své budoucí já. Video (viz výše) potom končí zprávou:

„Bohužel, Caleb zemřel den poté, co jsme toto video natočili. Nikdy nepotkal své budoucí já. Jsme velmi smutní, protože by byl skvělý. Prosím, polibte své děti a říkejte jim, jak je milujete, každý den. Nikdy nevíte, který den bude poslední.“

Zdroj / Foto: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru