Dnes vyšlo 15 článků

Hvězda argentinské reprezentace odpovídá na tweety netradičním způsobem

Na fotbalových šampionátech se pyšní marketingovými tahy především významné světové značky. Stejně tomu je i na aktuálním fotbalovém mistrovství jižní Ameriky – Copa America. Značka Gillete vsadila na jednoduchost. Kopací technikou odesílá hvězda argentinské reprezentace tweety svým fanouškům.

gillette

Odpovídání na tweety mu šlo báječně

Hráč argentinského týmu Sergio „Kun“ Aguero jeden den věnoval odpovídání na tweety fanouškům. Nepoužil notebook, počítač, ani mobilní telefon. Na tweety odpovídal kopáním do míče do velké dotykové klávesnice, která měla rozměry fotbalové brány. Můžete se podívat na video a ujistit se, že mu to šlo báječně.

Pod kampaní se podepsala agentura Del Campo Saatchi & Saatchi z Buenos Aires. Propaguje se také pod hastagem #communityplayer.

Zdroj: YouTube

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru