Dnes vyšlo 1 článků

Humble Bundle: F.E.A.R. 3 a další hry od WB Games za hubičku

Jistě jste již slyšeli o Humble Bundle. Jedná se o charitativní akci, při které lze zakoupit AAA hry za minimální ceny. Nyní se tam objevují hry od Warnes Bros Games v hodnotě cca 2500 Kč za pouhých 100 Kč.

Jaké hry se tu tedy objevují? Jedná se o Scribblenauts Unlimited, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Asylum GOTY, F.E.A.R: Arkham Asylum GOTY, F.E.A.R. 2: Project Origin, F.E.A.R. 3 a Lord of the Rings: War in the North.

V době psaní tohoto článku lidé přispěli více než 2 miliony dolarů (40 milionů Kč) koupí necelého půl milionů balíčků. Nedá se tedy říci, že by tato akce byla bez povšimnutí.

Scribblenauts Unlimited

Ve hře Scribblenauts Unlimited si hráč může užít absolutní svobody a volnosti. Můžete jít téměř kamkoliv. K tomu vám dopomáhá i kouzelný deník hlavní postavy Maxwella, který vám bude pomáhat s řešením nejrůznějších puzzlů.

 

Batman: Arkham Asylum

V Batman: Arkham Asylum je Batman uvězněn ve věznici pro ty nejhorší zločince – v Arkham Asylum. Joker se spolčil s největšími zloduchy a připravil na Batmana past, aby s ním skoncoval jednou pro vždy.

Kromě Jokera tedy narazíte například na Bane, Harley Quinn, Poison Ivy či Scarecrowa. Celkově se jedná o temnou hru, která je plná akce, ale i stealth prvků.

 

Batman: Arkham City GOTY

Batman: Arkham City navazuje na Arkham Asylum. Celý děj se odehrává, jak již název napovídá, ve městě Arkham City, kde je 5x větší hratelný svět než v předchozím díle Arkham Asylum.

Opět zde v Gotham City narazíte na ty nejnebezpečnější kriminálníky jako například Catwoman, Joker nebo Harley Quinn. Na vlastní kůži tedy zažijete, jaké to je být temným rytířem.

F.E.A.R. 2: Project Origin

2. díl začíná přibližně v době, kdy končí první díl – při výbuchu města. Tím se na svobodu dostala Alma (černovlasá dívka) a vy jste získali nadpřirozené schopnosti. S tím ale přichází i jeden „menší“ problém – začnou vás trápit halucinace.

Jedná se o vynikající akční hru, která hráče vtáhne do děje. V roce 2009 patřila mezi nejlépe hodnocené střílečky.

F.E.A.R. 3

F.E.A.R. 3 navazuje na druhý díl. Alma je ještě silnější než kdy předtím a její paranormální síly neústále rostou. Jenom vy ji můžete zastavit a zničit její pekelné výtvory.

 

Lord of the Rings: War in the North

LotR: War in the North je akční coop RPG ze světa Pána prstenů. Hra vychází jak z filmů, tak i z knih ze světa Středozemě. V této krvavé adventuře narazíte na plno rozmanitých nepřátel a na lokace, které jste zatím nikde neviděli.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru