Dnes vyšlo 15 článků

Humble Bundle: Co-op hry za pár procent původní ceny

Včera byl, jako každý týden, představen nový týdenní Humble Bundle balíček. Co to pro vás znamená? Příval dalších skvělých her za zlomek původní ceny! A všechny hry mají jedno společné – co-op. Můžete je tedy hrát i se svými kamarády – tedy pokud ty hry mají.

A pokud je nemají, tak není nic lehčího než si je koupit. Tento týden je tu jedna speciální akce navíc – při přispění 17 a více dolarů dostanete druhý balíček her zdarma! A při 30 a více dolarech dokonce 3. balíček.

Hry za libovolnou cenu (1 dolar pro Steam klíče):

  • Awesomenauts
  • Sanctum 2
  • Wanderlust: Rebirth

Hry navíc při zaplacení 6 a více dolarů (120Kč):

  • Rocketbirds: Hardboiled Chicken
  • Orcs Must Die! 2 Complete Pack
  • Aces Wild: Manic Brawling Action!

Hry navíc při zaplacení 10 a více dolarů (200Kč):

  • Risk of Rain

Awesomenauts

awesomenauts

Jistě znáte MOBA hry jako je třeba DotA nebo League of Legends. A Awesomenauts funguje na stejném principu. Akorát je ve 2D. A grafická stylizace vám připomene 80. léta. Princip MOBA her je jednoduchý.

Na každé mapě se proti sobě utkají 2 týmy, každý o třech hráčích. Účelem je zabíjet své soupeře a ničit jejich věže a přitom zároveň bránit svoji základnu. Můžete si vybrat z vcelku slušného množství hrdinů.

Každý hrdina má svoje unikátní schopnosti a má vlastní styl. Navíc si můžete odemknout stovky různých vylepšení, takže vás tato multiplayerová plošinovka jenom tak neomrzí.

Sanctum 2

sanctum 2

Tato co-op hra je mixem mezi akční střílečkou z pohledu první osoby a typickou tower-defense hrou. Co to znamená? Jako v jiných tower-defense hrách, i zde musíte bránit svoji základnu přes nekončícími řadami nepřátel.

Abyste se ubránili, tak budete muset dobře rozmístit své bloky, abyste vytvořili takové bludiště. Na tyto bloky budete rozmanité věže, které je budou zabíjet. A pokud to věže nezvládnou?

Tak to bude na vás. I vy totiž máte k dispozici zbraně a můžete (a někdy i musíte) se zapojit do obrany. Každá příšera má své slabé místo, takže to není jenom o bezhlavém střílení.

Wanderlust: Rebirth

wanderlust rebirth

Wanderlust: Rebirth je online co-op old-school RPG umístěné v unikátním fantasy světě Valandria. Naši 4 hrdinové jsou předvoláni do arény ve Westhavenu, aby ukázali, že jsou hodni své pověsti hrdinů starých legend.

Nicméně není to tak jednoduché, a nakonec naši hrdinové nevědomky získávají nový úkol – zachránit lidstvo před jeho koncem. A tady už na řadu přicházíte vy. Vyberete si jednu ze 4 unikátních postav – každá postava má svoje vlastní unikátní předměty a výrazný herní styl.

Rocketbirds: Hardboiled Chicken

rocketbirds hardboiled chicken

V této akční plošinovce se odehrává válka mezi zajímavými frakcemi – mezi slepicemi a tučňáky. No a vy se samozřejmě ujmete role kuřete se jménem Hardboilem. A vašim úkolem je porazit zlého Putzkima, který chce ovládnout svět. Ano, jedná se o jednoduchý, až klišoidní příběh.

Naštěstí je doplněn notnou dávkou humoru, takže nudit se nebudete. A to celé je okořeněné různými hádankami, které nejsou moc těžké, takže vás nepozastaví na zbytečně dlouho.

A proč je tato hra v Humble Bundle balíčku? Kromě singleplayerové kampaně je zde totiž i co-op kampaň. V ní máte na výběr ze tří hrdinů, kdy každý má trošku odlišné schopnosti.

Orcs Must Die! 2 Complete Pack

orcs must die 2

Stejně jako u Sanctum 2, i zde se jedná o mix akční hry a tower defense hry. Nicméně neodehrává se v budoucnosti, ale ve fantasy středověku. Musíte chránit svoji základnu před zástupy orků, zlobrů a jiných příšer.

K tomu vám pomůžou rozličné pasty, které musíte strategicky umístit. A potom si vezmete do ruky zbraň a bráníte. A to není žádná sranda. Je zde totiž relativně vysoká obtížnost – musíte hlídat několik různých vchodů najednou.

Naštěstí je zde kooperativní režim, takže vám s tím může pomoci nějaký kamarád. Ten se sice zhostí jiné postavy, ale v zásadě bude mít stejně schopnosti jako vy. Navíc je zde slušné množství DLC a týdenních výzev, takže vás tato hra jenom tak neomrzí.

Aces Wild: Manic Brawling Action!

aces wild

Aces Wild je unikátní 2D bojovka. Budete bojovat nekonečným množstvím nepřátel pomocí velkého množství ofenzivních, ale i defenzivních schopností. To celé je doplněné unikátním soundtrackem, který skvěle dotváří atmosféru.

Navíc jsou zde 3 hratelné postavy, všechny postavy jsou nadabované. A pokud vás přestane singeplayer bavit, tak je zde ještě možnost lokálního co-opu.

Risk of Rain

risk of rain

Risk Of Rain je skvělá akční arkáda, u které vydržíte skutečně dlouho. Je zde totiž obrovské množství obsahu a náhodně se zde generuje téměř všechno. Příběh hry je přitom obyčejný, a tvoří spíše jenom kulisu. Ztroskotali jste na cizí planetě, a chce se co nejdříve dostat pryč.

A čas zde skutečně hraje velkou roli. Čím déle hrajete danou úroveň, tím těžší je ji dohrát. Musíte najít teleport, pak přežít než se aktivuje a utéci. V tom vám budou bránit náhodně generované příšery, které s postupem času budou silnější a silnější.

zdroj: blog.humblebundle.com

Komentáře

Nahoru