Dnes vyšlo 15 článků

Hubnutí podle online výzvy

Kdo v dnešní době nehubne. Ze všech sociálních sítí a médií na nás koukají vyhublé vypracované postavy, případně rovnou vítězky IFBB Bikiny. K tomu je za dveřmi léto, takže k pracování na postavě do plavek nás to nabádá dvojnásobně. Videa, jak správně cvičit ploché bříško a menší zadeček, na nás chrlí nejen na internetu, ale už i v televizi. Se správným jídelníčkem je to také tak. Ale na většinu z nás to nefunguje. Málokdo má tak pevnou vůli, aby mu stačilo mrknout na jedno video a začít pak denně cvičit. Mnohem účinnější je, když vás k tomu někdo každý den dokope. A o tom je 30 denní výzva Spaluj tuky.

Možná jste někdy při svém hubnoucím záchvatu zavítali na web ReceptyNaHubnutí.cz, který se zabývá recepty ve všech slova smyslech. Poradí vám s výživou, doporučí jídelníček, naučí vařit zdravě, funguje v rámci něj dokonce klub hubnutí. A ještě jedna zajímavá věc – nabízí přihlášení do 30 denní výzvy Spaluj tuky.

Výzva vás naučí správně se stravovat a správně cvičit. Je určená především ženám po třicítce, ale to neznamená, že se do ní nemůžete pustit v jiném věku. Délka třicet dní není určená kvůli věku třiceti let, ale proto, že během 21 – 30 dnů si běžný člověk vytvoří trvalý zvyk. Třicet dní vás výzva bude nutit žít aktivně a zdravě se stravovat a pak to pro vás bude samozřejmostí.

Výzva není jen o jídle a pohybu

Aby bylo vaše hubnutí úspěšné, musíte změnit celý svůj pohled na život. Proto po vás výzva Spaluj tuky bude chtít i něco jiného než jíst a cvičit podle plánu. Na začátku je třeba se vyfotit, abyste později měli s čím srovnávat, vytvořit smlouvu, která vás bude nutit pokračovat, každý den zapisovat, co sníte a vypijete.

Jídlo i s recepty

Velkou výhodou výzvy Spaluj tuky oproti ostatním hubnoucím programům je fakt, že vám jen nepředloží hotový jídelníček. Místo toho dá na výběr z několika alternativ, mezi nimiž jsou běžné potraviny. Všechno je dobře pochopitelné a jednoduché, nemusíte se bát, že strávíte denně tři hodiny přípravou správného jídla. Ale pokud byste chtěli, máte možnost. U mnoha potravin je totiž uveden rovněž recept na domácí výrobu (třeba müsli).

jidelnicek

Některá jídla se naučíte zdravě připravovat, máte na výběr z mnoha potravin, není striktně určeno, co zrovna musíte jíst

Postupně se naučíte jíst správné večeře, správné snídaně, hlídat si denní příjem sacharidů a zajímat se o složení toho, co vlastně jíte. Určitě si oblíbíte megaspalující dny, které je vhodné jednou nebo dvakrát týdně do jídelníčku zařadit. A co si pod megaspalujícím dnem představit? Přidejte se do výzvy Spaluj tuky a uvidíte.

Cvičení dbá na techniku

video_foceni

Naučíte se správnou techniku

Cvičení je jiné zase v tom, že vás autorky výzvy nenechají jen bezhlavě se ohýbat a motat. V jednom videu se naučíte techniku potřebnou k použitým cvikům, protože jen se správnou technikou budete správně spalovat tuky a neublížíte si. Pak je nachystaných šest dalších videí. Některá jsou na zahřátí, jiná jako trénink a strečink. Není pochyb, že se u nich zapotíte, ale o to přece jde, ne? Musíte se překonat a cvičit podle jednotlivých videí tak, jak je to rozepsané v plánu. Jen tak se vám podaří zhubnout. A opravdu to jde. Dokazují to mnohé účastnice výzvy.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru