Huawei spouští vánoční kampaň. Odložte smartphony a věnujte se blízkým

Třetí největší výrobce smartphonů Huawei spouští vánoční kampaň #BePresent. V rámci této kampaně vyzývá lidi, aby během Vánoc odložili mobilní telefony a věnovali čas svým blízkým. Tím skutečným dárkem, který můžete svým blízkým darovat, je váš čas. V tomto duchu se nese také televizní reklama v hlavní roli pro Českou republiku a Slovensko s Jaromírem Jágrem. Huawei zároveň podpoří charitativní organizaci Srdce na dlani.

Vánoční kampaň vystupující pod hastagem #BePresent má motivovat lidi, aby alespoň během vánočních svátků namísto chytrých telefonů věnovali čas svým blízkým. Tato kampaň, jejíž součástí je také televizní reklama, bude v 26 zemích střední, východní a severní Evropy.

huawei-bepresent-stromek

Tváří kampaně #BePresent pro Českou republiku a Slovensko je hokejová legenda Jaromír Jágr, který vystupuje v televizní reklamě (v televizích se objeví od 8. prosince).

Společnost Huawei přinese dárky dětem do dětských domovů, přičemž hodnotu darů určí uživatelé Facebooku. Čím více bude komentářů s hastagem #BePresent, tím hodnotnější dárky dostanou děti.

Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře

Nahoru