Tisková zpráva: Huawei spojila síly se společností SAP a společně vytvořily komplexní platformu SAP HANA s jedním clusterem

Firma Huawei, přední světový poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), představila dnes na veletrhu CeBIT 2015 své řešení FusionCube pro platformu SAP HANA, které vytvořila pro společnost Sinopec.

Multimediální tiskovou zprávu můžete zhlédnout po kliknutí na následující odkaz:

https://www.multivu.com/players/English/7479051-huawei-joined-hands-with-SAP/

Sinopec je jednou z největších energetických a chemických skupin na světě. V roce 2014 se v žebříčku 500 největších firem světa časopisu Fortune (Fortune Global 500) umístila na 3. místě. Vzhledem ke stále rostoucí nabídce služeb firmy Sinopec, dochází k rychlému zvyšování nároků na datové přenosy v našem finančním systému. “Spolu s rostoucím počtem aplikací v posledních letech roste i naše zákaznická základna a počet služeb, které nabízíme a musíme tak zpracovávat více dat. V éře velkých dat (Big Data) musí být naší prioritou zajistit spolehlivé zpracování dat a pečlivou analýzu,” řekl Li Jianfeng, náměstek ředitele divize správy informací firmy Sinopec. “Po pečlivém srovnání s ostatními produkty jsme se rozhodli pro řešení SAP Enterprise Data Warehouse (EDW) HANA. Nicméně tato technologie nemůže pracovat bez spolehlivé hardwarové platformy. Proto jsme nakonec požádali našeho dlouholetého partnera, firmu Huawei, aby celou platformu otestovala a zajistila její optimalizaci.”

Sinopec má největší datový sklad na světě, ve kterém jsou uložena všechna provozní a finanční data firmy, informace o finančních transakcích a množství informací z provozu. Datový sklad podporuje více než 202 EMP řešení. Společnost Huawei spolupracovala s firmou SAP na vývoji technologie FusionCube pro řešení SAP HANA pro Sinopec. Toto inovativní řešení umožňuje firmě Sinopec vytvořit rozsáhlou databázovou platformu SAP HANA s obrovským výkonem, a to s použitím software pro ukládání dat, technologií PCIe SSDs, a komunikačních sítí InfiniBand, které dosahují rychlosti 56 Gbps.

Li Jianfeng řekl: “Aplikace FusionCube firmy Huawei pro platformu SAP HANA prošla rozsáhlou optimalizací a dlouhodobým testováním a umožňuje nám získat špičkový výkon, podstatně zkrátit odezvu systému, urychlit zpracování dat a značně zvýšit spokojenost našich zákazníků.”

Technologie FusionCube firmy Huawei pro platformu SAP HANA zrychluje nahrávání z databáze o 60%, zkracuje dobu nahrávání dat ze 4 hodin na 30 minut a zvyšuje rychlost zpracování dat 4 – 6x. Toto řešení také značně zvyšuje produktivitu práce firmy Sinopec v oblasti finančních transakcí a prodejních reportů a usnadňuje rozhodovací proces.

“Úzká spolupráce mezi firmami SAP a Huawei přispívá nejen ke zvýšení výnosů, ale také usnadňuje finanční řízení společnosti Sinopec,” řekl Dr.Uwe Hommel, výkonný viceprezident a ředitel úseku podpory pro SAP.

Protože firma Huawei zahájila prodej řešení FusionCube pro platformu SAP HANA již na veletrhu CeBIT 2014, je toto řešení široce používáno a firma Huawei se stala předním dodavatelem pro platformu SAP HANA, který má velké zkušenosti s implementací rozsáhlých clusterových řešení SAP HANA. Huawei dosáhla v oblasti energetiky a chemického průmyslu významných úspěchu a jako první globální technologický partner firmy SAP v Číně, neustále zvyšuje hodnoty našich produktů pro zákazníky, díky spolupráci a inovacím, na základě požadavků svých klientů.

Další informace o účasti firmy Huawei na veletrhu CeBIT 2015 najdete na webové stránce https://enterprise.huawei.com/topic/2015Cebit/

O společnosti Huawei

Firma Huawei je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Více informací o společnosti Huawei najdete na webových stránkách https://www.huawei.com

Zdroj: Huawei Technologies Co., Ltd.

Sandra

Telefon: +8618617036622

Email: sandra.wang@huawei.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru