Dnes vyšlo 1 článků

Huawei potvrzuje, že vlajková loď Mate 10 dostane 4 000mAh baterii, ale budete zklamaní

V posledních dnech se stále více mluví o připravovaném phabletu Huawei Mate 10, který upoutá pozornost například umělou inteligencí. Samotná čínská společnost potvrzuje, že Huawei Mate 10 nebude klasický smartphone s několika zajímavými funkcemi, ale bude mnohem více, bude to totiž inteligentní přístroj.

Huawei pravděpodobně do nadcházející vlajkové lodě vloží baterii s kapacitou 4 000 mAh. Čínský výrobce telefonů totiž zveřejnil upoutávku, ve které vyzdvihuje, že Mate 10 bude disponovat 4 000mAh baterií.

Huawei-Mate-10-battery

Bohužel, zpráva, která doprovází upoutávku, už tak povzbudivá není: „Ten pocit, když vaše baterie vydrží celý den na jedno nabití. Huawei Mate 10 přijde 16. října 2017.“ Výdrž phabletu s 4 000mAh baterií je pouhý jeden den? To není vůbec působivé. V každém případě už nyní víme, že Huawei Mate 10 bude mít stejnou baterii jako předchůdce. Uvidíme, jak na tom bude zařízení s výdrží na jedno nabití.

Huawei Mate 10 bude disponovat 6 GB RAM, systémem Android 8 Oreo a duálním fotoaparátem, jehož hlavní RGB snímač bude mít 20 megapixelů a světelnost f/1.6 a sekundární monochromatický snímač bude mít 12 megapixelů.

Zdroj: PhoneArena

Štítky: , ,

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru