Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Huawei na veletrhu Mobile World Congress 2015 
představuje MediaPad X2 a posouvá dále hranice techniky

Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), dnes na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2015 představila Huawei MediaPad X2. Přístroj má plně laminovaný 7palcový ultratenký HD IPS displej a tělo tenké pouhých 7,28 mm. MediaPad X2 pohání ultra osmijádrový 64-bitový procesor, který se u phabletu s připojením 4G LTE a podporou dvou SIM objevuje zcela poprvé.

„V návaznosti na úspěch modelu Huawei MediaPad X1 a s využitím našeho charakteristického velkého displeje symbolizuje MediaPad X2 naši snahu a příslib vytváření kvalitnějších výrobků pomocí našich technologií a inovací,“ uvedl Richard Yu, generální ředitel společnosti Huawei Consumer Business Group. „Jako druhá generace řady MediaPad se Huawei MediaPad X2 zaměřuje na pět klasických aplikací, které jsou pro uživatele nejdůležitější a umocňují u nich uživatelský zážitek: jsou to kvalita hovoru, aplikace pro sociální sítě, online nakupování, videokamera a fotoaparát. Věříme, že MediaPad X2 bude nadále inspirovat spotřebitele mimořádným designem a prvotřídní funkčností.“

Huawei MediaPad X2 je s tělem tenkým pouhých 7,28 mm aktuálně nejtenčím 7palcovým phabletem na trhu. Povrchová úprava z kovu používaného v leteckém průmyslu dodává MediaPadu X2 luxusní design s akcentem na byznys a styl. Kompaktní displej téměř bez rámečku kolem displeje nabízí poměr displeje k tělu s hodnotou 80 %, což umožňuje snadné ovládání přístroje jednou rukou. Huawei MediaPad X2 je dokonalým integrovaným společníkem, který v sobě spojuje telefon, tablet, navigaci, přenosnou baterii, mobilní hotspot a digitální fotoaparát s kamerou. Jediné zařízení tak poskytuje spotřebitelům na celém světě lepší komunikační zážitky.

X2 Gold

Charakteristický velký displej

Huawei MediaPad X2 má plně laminovaný 7palcový ultra HD IPS displej s rozlišením 1200 x 1920 bodů (323 ppi), který nabízí jasný obraz a dokonalejší vizuální zážitek. Široký zorný úhel až 178 stupňů zajišťuje optimální sledování i tehdy, když je přístroj nakloněný. Dotykový displej LTPS HD poskytuje neuvěřitelně čistý a dynamický obraz, zatímco technologie CABC automaticky upravuje jas v zájmu efektivního hospodaření s energií.

Tvrdě pracovat, tvrdě se bavit

Srdcem phabletu Huawei MediaPad X2 je 2 GHz ultra-osmijádrový čipset Kirin 930, 64-bitový osmijádrový procesor A53, který se vyznačuje vyšším výkonem a zároveň nižší spotřebou energie. Čipset Kirin 930 podporuje připojení LTE Cat6 a rychlost stahování až 300 Mbps. 64-bitový grafický procesor Mali-T628 a mikrojádro i3 dodávají Huawei MediaPad X2 nebývale široké zábavní možnosti a umožňují i hraní náročných 3D her. Společně s integrovanou audio dutinou, čipem Smart PA a audio technologií DTS surround sound zaručuje Huawei MediaPad X2 milovníkům filmů a videí kvalitu zvuku jako v kině.

X2 silver 1_

Huawei MediaPad X2 je napájen 5000 mAh lithium-polymerovou baterií, která má nejvyšší kapacitu v oboru a dodá dostatek energie pro celý den intenzivního používání přístroje. Umožňuje streamování online videí po dobu až 12 hodin, 15 hodin surfování po internetu nebo 60 hodin přehrávání hudby do sluchátek.

Huawei MediaPad X2 je vybavený 13MPx zadním fotoaparátem, který si dovede výjimečně dobře poradit s fotografováním za slabého světla. Fotoaparát má dále měřicí režim s úpravou zaostření po expozici, spoušť mimo displej a také zaostřování a měření expozice. Výsledkem jsou fotografie, které se kvalitou vyrovnají snímkům z digitální zrcadlovky. Přední fotoaparát s rozlišením 5MPx má světelnost F2.4 široký úhel 22 mm, který je ideální pro příznivce selfie a širokých panoramatických záběrů.

X2 silver 10_

Připojení kdykoli a kdekoli

Konstrukce 2.4G duální Wi-Fi antény přístroje Huawei MediaPad X2 zaručuje stabilní příjem signálu Wi-Fi kdekoli a kdykoli. Potřeby manažerů a dalších uživatelů, kteří jsou aktivní 24 hodin denně, dále uspokojují dvě SIM, dvojí pohotovostní režim a duální 4G sítě. Technologie potlačení šumu u dvou mikrofonů zaručuje manažerům kvalitu hovoru za všech okolností a podmínek.

X2 Gold 1

Dostupnost

Huawei MediaPad X2 se bude standardně dodávat ve verzi s 2 GB RAM a 16 GB ROM ve stříbrném těle a v prémiové verzi s 3 GB RAM a 32 GB ROM a tělem v barvě růžového zlata. Přesné informace o dostupnosti a cenách budou na příslušných trzích oznámeny později.

O Huawei Consumer Business Group

S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. Spotřebitelská divize Huawei Consumer BG je jednou ze tří hlavní divizí společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, tablety, mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení. S více než 20 lety bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), širokou globální sítí, rozsáhlými globálními obchodními operacemi a sítí partnerů, je cílem Huawei Consumer BG přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky a realizovat sny pro lidi na celém světě.

Přečíst další tiskovou zprávu Huawei!

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru