Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Huawei hostí euroasijský UBB summit

Společnost Huawei, ve spolupráci s běloruským Ministerstvem komunikací a informací, hostí euroasijský summit o ultra-širokopásmových technologiích, a na mezinárodním fóru TIBO 2015 uvádí inovativní řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií

Společnost Huawei oznámila, že ve spolupráci s běloruským Ministerstvem komunikací a informací pořádá první euroasijský summit o ultra-širokopásmových technologiích (Ultra-Broadband, UBB). Summitu se účastní mimo jiné také úředníci z ministerstev komunikací Běloruska, Kazachstánu, Ukrajiny, Turkmenistánu, Ázerbájdžánu, Kyrgyzstánu a Tádžikistánu, vedoucí pracovníci telekomunikačních operátorů v těchto zemích, odborníci z Mezinárodní telekomunikační unie (ITU) a normalizačních organizací pro odvětví komunikace, a dále analytici z mezinárodních poradenských firem.

Huawei sdílí s ostatními účastníky své zkušenosti v oblasti ultra-širokopásmové technologie, budování sítí, strategického plánování informačních a komunikačních technologií a obchodního poradenství.

1429774689_Huawei

Jeffery Liu, prezident společnosti Huawei pro regiony Střední Asie a Kavkaz, řekl:

“Odvětví informačních a komunikačních technologií je hlavní hnací silou hospodářského růstu. V současné době se nabízí velký prostor pro rozšiřování a modernizaci v oblasti infrastruktury informačních a komunikačních technologií středoasijských zemí. Jsme rádi, že se můžeme podělit o naše bohaté zkušenosti v oblasti strategického plánování informačních a komunikačních technologií a budování širokopásmových a ultra-širokopásmových sítí a bezpečných měst po celém světě. Rádi bychom pomohli zemím a telekomunikačním operátorům Střední Asie podpořit rozvoj informačních a komunikačních technologií, a tím přispět k obohacení života lidí prostřednictvím komunikace.”

Nové internetové aplikace se šíří den ode dne rychleji: streamování videa, online 4K TV, online vzdělávání, cloudové kanceláře, online lékařské ošetření, cloudové hry, interaktivita mezi více obrazovkami… Tradiční širokopásmové technologie již nedokážou splnit požadavky této záplavy dat. Nastala éra UBB.

Sítě UBB mají architekturu ACE-band, která dokáže uspokojit požadavky na aplikace, cloud a uživatelský zážitek. Nabízejí uživatelům vyšší přenosové rychlosti, kratší dobu odezvy a příjemnější práci s aplikacemi. Technologie UBB se stanou základem pro nadcházející digitální společnost a její hospodářský růst.

Huawei se připojila k mezinárodním normalizačním organizacím, světovým poradenským firmám a odborníkům z běloruského sektoru informačních a komunikačních technologií. Uvedla i vyslechla prezentace týkající se takových otázek, jako jsou například rozvoj širokopásmových sítí v Eurasii, světový trend rozvoje FTTH (Fiber to the Home, domácí optické přístupové sítě), růst a obchodní modely informačních a komunikačních technologií a strategie Běloruska pro širokopásmové připojení. Dále se společnost zúčastnila diskusí o národních širokopásmových sítích, modernizaci pevných sítí, o zajištění nejlepších uživatelských zážitků v nosných sítích a o příští generaci IP architektury pro SDN (Software-defined networks, softwarově definované sítě).

V tématu “Budujeme lépe propojený svět” na mezinárodní konferenci TIBO 2015 uvedla společnost Huawei svá inovativní řešení informačních a komunikačních řešení konkrétně pro euroasijskou oblast. Společnost Huawei předvedla svá řešení pro ultra-širokopásmové sítě, LTE, 5G, datová centra a kybernetickou bezpečnost, řešení Safe City (Bezpečné město) a celou řadu inteligentních zařízení.

Další informace poskytnou:
Deniz Güventürk
Desibel Ajans
deniz.guventurk@desibelajans.com
+90-535-108-54-25

Společnost Huawei najdete online na adrese https://www.huawei.com
Sledujte nás na sítích:
https://www.linkedin.com/company/Huawei
https://www.twitter.com/Huawei
https://www.facebook.com/Huawei
https://www.google.com/+Huawei
https://www.youtube.com/Huawei

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru