Huawei G10 bude mít duální přední i zadní fotoaparát, známe datum představení

Čínská společnost Huawei, která se stala druhým největším prodejcem smartphonů, a tím předběhla dokonce i Apple, koncem měsíce představí pozoruhodný smartphone Huawei G10 (na čínském trhu vystupuje pod názvem Maimang 6). Huawei odhalení dalšího modelu naplánoval na 22. září 2017.

Před několika dny se na čínské sociální síti Weibo objevily propagační materiály 5,9palcového telefonu, jehož displej má poměr stran 18:9. Za zmínku stojí i skutečnost, že nadcházející Mate 10 Pro se bude také pyšnit bezrámečkovým designem, ale premiéru bude mít až v říjnu.

Huawei G10 nedávno získal i certifikaci čínské regulační agentury TENAA. Podle marketingových podkladů bude mít telefon v přední i zadní části duální fotoaparátu. Stane se tak prvním telefonem v nabídce Huawei, který bude mít dva duální fotoaparáty.

Záda se budou pyšnit duální kamerou s 12MP a 2MP objektivy, zatímco selfie kamera dostane 13MP a 2MP objektivy. Podpůrné senzory s nízkým rozlišením slouží k tomu, aby vytvořili plynulý efekt hloubky pole a efekt bokeh. Huawei G10 dále dostane osmijádrový procesor, 4 GB RAM a 64GB interní úložiště. O energii se postará baterie s kapacitou 3 240 mAh.

huawei g10 01

huawei g10 02

huawei g10 03

huawei g10 04Zdroj: GSMArena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru